Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan esik iszonyat rosszul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik iszonyat rosszul, hogy semmit nem kaptam szülinapomra?

Figyelt kérdés
En sose felejtettem el a szulinapjat, nevnapjat,evfordulót. Soha! Nekem ezek fontos napok. Ma reggel a férjemmel felkeltunk, bevallom naivan azt hittem kapok egy kavet vagy reggit az agyba, ahogy o az elmult 4 evben mindig kapta.(meg elotte amig csak jartunk). Erre semmi. Felkeltunk,fozott egy kavet, megkert h csinaljak neki szendvicset reggelire. Aztan elment dolgozni. Az ajtobol meg visszafordult es megkert csinaljak mar vadast vacsira mert annyira kivanja napok ota...raadasul mindig sokkal kesobb er haza mjnt en joforman mar alszom addigra, tehat tuti nem keszul semmivel. Tudok hogy be van havazva,tendert irnak stb. De akkor is...:(
2014. okt. 10. 14:32
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%
Még nem telt le a nap. Lehrt este lep meg. Korai sírni.
2014. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Igen de odanyekkenthetett volna amnyit hogy boldog szulinapot. Fel se koszontott :(
2014. okt. 10. 14:39
 3/36 anonim ***** válasza:
60%
A férfiakat általában előre kell figyelmeztetni, finoman célozni rá, mert legtöbbkük feledékeny, nem tudják megjelegyezni az évfordulókat, szülinapokat,. :-)
2014. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
37%

Hallottad már azt a mondást, hogy "nyugtával dicsérd a napot?".

Azért mert nem köszöntött fel rögtön ébredéskor, az nem jelenti azt, hogy nem vette az adást. Arra nem gondoltál, hogy nap végére szánja? Na neked is nehéz lenne meglepetést okozni baz*ki. Annyira ráérsz, hogy reggel arra ébredsz, hogy nem azt csinálta, amit elvártál és rögtön hisztizel.

Tudod mit? Írj holnap, hogy hogy zárult az este, de komolyan!

Ha adott valamit, írd ide, ha nem, akkor tegyél fel egy új kérdést, hogy hogyan lehet ekkora kotsog a férjed, hogy a nap végére is elfelejtette a szülinapodat. Addig meg várj türelemmel.

2014. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még simán lehet, hogy meglepivel készül.

Ha nem, akkor megértelek. :(

2014. okt. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
64%

En sem birom megjegyezni a szulinapokat, bele van irva a naptaramba az osszes relevans, elotte egy hettel automatikusan ertesit.


Nevnapokat mar szerencsere nem unnepeljuk, hazassagi evfordulot sem, ezert konnyebb dolgom van :)

2014. okt. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
76%

Várj estig, hátha lesz meglepi.

Addig is Isten éltessen jó sokáig!!!!!!! Ha közel laknál vinnék neked csokit.

2014. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
88%

Még csak délután 3 van.

Lehet,hogy este felköszönt.

Boldog szülinapot! :)

2014. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is nagyon rosszul esne a dolog, de ha elfelejtette, az nem azt jelenti, hogy nem szeret. Én is megvárnám az estét, hátha mégis napközben a fejéhez kap, és hazaállít egy szál virággal, vagy bármi. Ha ez nem történik meg, akkor pedig leülnék mellé este, és megkérdezném, nem érzi-e úgy, hogy valamit elfelejtett. Ha nem esik el neki azonnal (van rá esély, hogy le fog), akkor közölném vele, hogy bizony, ma volt az a nap, és kicsit rosszul esik, hogy megfeledkezett rólam. Hisztinek nincs értelme, mert vélhetően nem szándékosan tette, főleg, ha be van havazva.. Biztos kárpótolni szeretne érte, ha eddig is mindig felköszöntött. Add meg neki az esélyt, hogy jóvá tegye:)
2014. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
85%

Én meg azt mondom, ha toleránsabbak lennénk, boldogabbak lennénk. Jellemző ránk, nőkre, hogy magunkba fojtjuk, puffogunk, duzzogunk, kérdést írunk ki a GYIKre, ahelyett, hogy elütnénk egy poénnal, és menne tovább az élet. Ha tényleg elfelejtette, akkor biztos nagyon fogja bántani, és úgyis megpróbálja jóvátenni. Na, hát nem ma kapsz virágot, hanem holnap. Na bumm. :) Te magad írod, hogy el van havazva, tehát nem azért nem köszöntött fel, mert utál már téged. Ne bántsd ezért, a férfiak kicsit másképp működnek, mint mi, de ez nem nemtörődömség, csak egyszerűen így vannak bekötve.

Ha hazajön, és te duzzogva, szomorkodva várod, mit érsz el vele? Lett egy pocsék szülinapod, mert ráadásul az ő kedve is elromlik. Eszitek majd csöndben a vadast. Én gyújtanék egy gyertyát, bontanék egy bort, azt mondanám, a szülinapomra való tekintettel tettem így, hagynám, hogy leessen neki, élvezném, hogy megpuszilgat, megölelget, és bezsebelném a szülinapi szexet.

Az elszontyolodást megelőzheted, ha jövőre előre célzol rá, de vigyázz, a pasik legtöbbször csak az egyenes beszédből értenek, nem biztos, hogy a célzásodat tudja majd dekódolni!

2014. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!