Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom sokáig a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom sokáig a barátnőmmel, volt hogy szakítottunk és voltam más lányokkal, akkor egészen sokáig bírom 1-2oran keresztül, de a jelenlegi barátnőmmel valamiért nem bírom sokáig 10-30perc 2eve vagyunk úgy együtt kisebb nagyobb szakítással- (? )

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka?

Hogyan tudom tovább bírni?

Póz váltást próbáltuk de nem javult, előre is köszönöm az értelmes választ



2019. jún. 18. 06:50
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Ne csináld magadnak minden nap. Tanulj önkontrollt.

És szerintem ezzel a csajjal ne erőltesd a kapcsolatot, ez a se veled, se nélküled kapcsolat ez nagy nulla.

2019. jún. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
A 10-30perc bőven elég. Ki nem bírnak 1-2 órát. Az nem normális dolog. Nem élveznek el a lányok? Vagy minek kellenek órák?
2019. jún. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, szokott a barátnőd becsmérelni? Megjegyzéseket tenni? Az sajnos okozhat ilyen gátlást, teljesítménykényszert és sajnos pont negatív visszhangja lesz.
2019. jún. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te agyilag zokni vagy! Az a gáz ha fél percen belül elélvezel vagy el akarsz élvezni. Bár ez sem gáz ha első alkalom és ennyire rohadt izgató a csajod. De ha 5 percig el tudod "húzni" akkor bármeddig bírod!
2019. jún. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lenne a legjobb módszer amivel tudom magam szabályozni..
2019. szept. 24. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!