Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi kövér, és sikerte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi kövér, és sikertelen a nőknél, de ha lefogyna akkor nagyobb sikerei lennének?

Figyelt kérdés
Javulna-e a helyzet, ha lefogyna ? Nők nem viselkednének vele ugyanúgy közönnyel ? Változna a helyzete vagy ugyanúgy maradni minden, mint amikor kövér volt ?

#nők #fogyás #sport #testépítés #Közöny ellen #Változna jelenlegi helyzet
2016. okt. 1. 07:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nagyobb esélye lenne az ismerkedésre, de a fogyás mellett el kellene járnia társaságba is.
2016. okt. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint amikor egy kövér nő lefogy, többen fognak próbálkozni nála. Az arc és a kisugárzás is fontos épp úgy.
2016. okt. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm válaszod

#2 Kicsit tévedésben vagy, ha nő lefogy akkor nagyon nagy esélyei lesznek sokan rámásznak. Kétlem, hogy férfinál is ez van, hogy ha lefogy akkor bepróbálkoznak nála...... nők, kisugárzásban meg nagyon de nagyon nem hiszek, ott van Paks annak van kisugárzása :D

2016. okt. 1. 08:04
 4/24 A kérdező kommentje:
Bocsánat félre írtam, abban nem hiszek amit a nők szoktak mondani a kisugárzásról.
2016. okt. 1. 08:07
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

Figyu igaz lány vagyok, de... Lefogytam stílust váltottam (háh nem volt nehéz mert van a méretembe már választék).

Olyan emberek írnak rám hogy találkozzunk akik soha nem tekintettek még csak embernek sem.

Szóval a válaszom igen. Elkezd fogyni az illető jobb ruhák, divatosabb ruhák. Baromira oda fog figyelni mindenre. Edzés izmosabb test. Mellé egy pöpec külső. Az önbizalma nő. És mennek rá majd a csajok mert érzik a magabiztosságot. Szóval mindenképpen megéri beletolni a melót.

2016. okt. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%

Figyelj nem kell hinned a kisugárzásban. Mondok egy példát. Biztos láttál már nagyon szexi dekoratív nőt, de mondjuk a stílusa nem jött be, vagy egyenesen taszított benne valami. Ezt hívjuk negatív kisugárzásnak, amikor valakiről süt a negatív belső világa. Az ilyen emberek fárasztóak, irritálnak, azt érzed, hogy mikor lehetne tőlük lelépni minél gyorsabban.

Gondolom ilyet már te is tapasztaltál, szóval ez nem hit kérdése, az emberek kölcsönhatásban állnak egymással, és ennek a hatásnak nem elhanyagolható része maga a hatás minősége. Nagyon egyszerű megállapítani, érzed hogy az adott személlyel való kontakt után lemerülten, ingerülten vagy feldobottan vidám elégedett hangulatban távozol.

2016. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
# 6 Persze, hogy tapasztaltam, de én szerintem nem tettem olyat, amivel azt érdemlem, hogy a nők ingerülten, közönnyel, vagy utálattal nézzenek rám.
2016. okt. 1. 09:22
 8/24 A kérdező kommentje:
# 5 Minden tiszteletem a tied! Sajnos ez csak nőknél működik, férfiaknál azt vettem észre, hogy ugyanúgy bánnak vele nők mint kövéren.
2016. okt. 1. 09:23
 9/24 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom nem ez.

Voltam én sokkal vékonyabb is, de akiknek akkor kezdtem el tetszeni, hát inkább felejtsük el.

Ezerszer normálisabb udvarlóim voltak akkor, mikor sokkal "teltebb" voltam :D

És az igazság az, hogy maximum több alkalmi lehetett volna, de az meg kell a fenének.

Aki szeret, az így is úgy is szeret.

2016. okt. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés..Egyértelmű ,hogy igen,nagyobb lenne a merítés akiből válogathatsz. Kövér férfi jóval kevesebb nőnek jön be mint nem kövér.Ha meg rá is gyúrsz izmos leszel akkor még jobban növeled az esélyeket.
2016. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!