Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi oka van egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka van egy férfinak random nőkkel beszélgetni az interneten?

Figyelt kérdés

Párom jó néhány lánnyal beszélget és nem értem az okát. Nem tűnnek érdekes embernek, szépnek szépek mondjuk. Nem tudom mit beszélnek mert nem akartam megnézni és párom azt mondja nem fontos és nem érdekes, ezért nem is ismerem őket és nem is beszél róluk.

Biztos vagyok benne hogy nem találkozik velük de akkor mi a lényege ennek?



2019. jún. 19. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem fontos, és nem érdekes, miért csinálja? Lehet ott virtuális szexecske is.
2019. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
67%

Mi oka van annak, hogy random férfiaktól kérdezed, hogy mi az oka annak, hogy a pasid kikkel vált néhány kommentet/üzenetet? (Remélem még tudsz követni.) Ebből simán rekurziót formálhatnál, ha csatlakozna GYK-ra a pasikád.

Gondolom ahogyan te se tartod számon, hogy kikkel kommunikálsz neten arc nélkül, úgy őt sem érdekelheti, hogy ki kicsoda. Jólesik, kész. Ha féltékeny vagy ilyen baromság miatt, akkor szegény srácot ne büntesd tovább magaddal.

2019. jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazad van. A hócipőm tele van a viselkedésemmel, a folytonos féltékenykedésemmel meg gyanúsítgatásaimmal. Bocsi a kérdésért, megyek iszom egy pohár vizet
2019. jún. 20. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!