Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan minden férfi álmodozi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan minden férfi álmodozik ilyenekről?

Figyelt kérdés

Volt egy kérdés (csak sajnos már nem találom sehol :S)...ott a válaszolók közül volt egy aki azt írta,hogy szinte minden pasit izgat az,hogy megerőszakoljon egy nőt.- ha nem is így írta, de ez volt a lényege.

De ez most tényleg így van?Oo


2010. júl. 9. 00:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
engem nem
2010. júl. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem izgat fel.

15/F

2010. júl. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mint ahogy te elképzeled azt, hogy lefekszel a legjobb barátnőddel, hogy eljön egy olasz vagy dél-amerikai izmos latin szerető érted, hogy kipróbálod hármasban.


Kb. ilyen szinten, álmodozás szintjén. A volt barátnőm elmondta, hogy ő is felizgult néha arra a gondolatra, hogy egy jóképű srác leteperi.

2010. júl. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért vannak nők is akik szeretik ha minden finomkodás nélkül "elkapják" őket...Amúgy engem ez nem,de mivel életemben nem voltam prostival,az viszont igen.Volt is olyan akinek fizettem a szexért :) - mármint barátnőm és csak a hecc kedvéért
2010. júl. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
engem csak az izgat :S
2010. júl. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
utolsó úgy őszintén mi izgat benne???
2010. júl. 9. 01:04
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát Kongóban most az izgat mindenkit, ha olvassátok a híreket... Vagy nem kongó? Pastu-Tuszi ellentét terjedt el Ruandából... Ott az egész országban minden nőt megerőszakolnak, mert az aktiválja a varázsszert amit a polgárháborúban használnak. Nagyon kemény.

[link]

2010. júl. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
ez de durva:O:oamúgy titkon a nőket is izgatja h egy sármos pasi őket
2010. júl. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi szoktunk megerőszakolósat játszani a párommal :) De egy igazi nemi erőszak gondolatától irtózom!!!


23/L

2010. júl. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Minden férfi gondolom nem, de én speciel álmodozom erről:)
2010. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!