Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy egy pszicho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy egy pszichopata udvarol nekem?

Figyelt kérdés
A pasi az évfolyamtársam, eleinte jóban voltunk, aztán mindenáron rám akart akaszkodni, állandóan szemrehányást tett, ha mással is foglalkoztam. Az összes csoporttársat elhordta akikkel jóban vagyok, hogy azok mekkora szemetek csak nem veszem észre, a szemükbe meg jópofizott folyamatosan. Ha egy üzenetére nem válaszoltam egy órán belül, akkor már bombázott a következővel, hogy miért hanyagolom el. Pedig nem jártunk soha meg semmi nincs köztünk én csak haverként tekintettem rá. Aztán jött azzal, hogy menjünk el bólingozni, mondtam, hogy én azt nem szeretem, erre megsértődött és hetekig szóba sem állt velem. Aztán egyszer konkrétan is visszautsítottam és erre mindennek elhordott, hogy mekkora ribi vagyok, h én hitegettem őt és semmibe vettem, sajnáltatni kezdte magát, hogy ő ebbe bele fog rokkanni és hogy utál amiért tönkretettem az életét.
2019. jún. 20. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Többet ne beszélj vele, ez egy idióta.
2019. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez elmebeteg. Kerüld nagyívben.
2019. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 érdeklődő63 ***** válasza:
próbálj megszabadulni az enyhe mazochista hajlamodtól és akkor tőle is megszabadulsz. de míg élvezed addig felesleges ilyen kérdéseket feltenni
2019. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak szimpla elmebeteg. Ha nem foglalkoznál vele, leállna. Ignoráld, ennyi.
2019. jún. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!