Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedik egy pszichop...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedik egy pszichopata férfi egy párkapcsolatban? Mik az erre utaló jelek?

Figyelt kérdés
2019. jún. 9. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Erőszakosan. Minden lepesedrol tudni akar, be akar korlátozni, mindig annak kell történnie amit ő akar. Mindig neked kell alkalmazkodnia hozzá. Ha pedig el akarnad hagyni akkor fenyeget, hogy öngyilkos lesz még ilyenek.
2019. jún. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Először huu kifogtad almaid csajat/pasijat minden szuper kis ajándékok,bokok tömkelege,szuper rengeteg szex.Aztán idővel az összes barátom hülye,hülye anyám,apám,tesojaim,ne is menjek minek foglakozol velük,ha barátaim jöttek..mar megint jönnek??Minek,mit akarnak,meg mégsem jöttek de ne maradjanak sokáig.Aztán persze elnaradoznak a barátok...ki jönne így szívesen ha látják hogy utalják őket.Full magányos leszel,jönnek a becsmerelesek ami eddig jo volt már az sem,az önbizalmat raomboljak keményen,pár pl:kinek kellenel?ha en nem lennék te egy senki lennel,az en hazamba az lesz..lelki terror,mivel nem dolgozol (csak a kisgyereket neveled otthon) az nem munka,az semmi,a kis pénz amit kapunk az is egy semmi,az összes eddigi munkahelyen megkeresett pénzem is egy semmi..meg ugyvan beállítva mint ha nem is dolgoztam volna soha.Aztan jon a fizikai bantalmazas,mert annyira torz ezeknek a fergeknek az agya hogy meg azt is megbirjak magyarázni miért kaptal egy két pofont,rugast.Ezek után mert kierdemelted nem??Mitol ajultal el amikor nem is utottem nagyot?Sorolhatnám estig,bocs mindenkitől de ezt jól esett kiírni.Én ezeket tapasztaltam.
2019. jún. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 3 miért lett lepontozva? Ez az igazság....

Tényleg minden bántalmazó kapcsolatnak ez a forgatókönyve.

2019. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!