Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy csaj csak szexkapcsolatot akar?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, akibe nagyon bele vagyok esve, de már az első randin közölte, hogy nem rég lett vége a több éves kapcsolatának, és nem szeretne mostanában másikat. Néztem rá, hogy akkor miért vagyunk itt? Erre azt a választ kaptam, hogy kapcsolat nem lehet köztünk, de más igen. Csalódás volt számomra, de úgy voltam vele, hogy hátha idővel megszeret. Lassan 3 hónapja minden héten találkozunk, smárolunk, sokszor szex is van, de ennyi. Nincs kézen fogva sétálás, nem alszik nálam meg ilyesmi, de igazából olyan, mintha a barátnőm lenne. Ma megint volt egy szuper randink, sokat nevettünk meg csók is volt. A végén mondtam neki, hogy szeretném, ha komolyabbra fordulna köztünk végre a dolog. Viszont neki jó így. Nem értem, ha szeret velem lenni, jó a szex, hiányzok én is neki, ha nem találkozunk...akkor miért nem akar többet? Nyilván tőle is megkérdeztem, de csak annyit mondott, hogy az elején ebben egyeztünk meg, fogadjam el. Próbálom elfogadni, de szeretem. Szerintetek van esély rá, hogy idővel ő is többet akarjon?
2019. jún. 22. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

...igazából a leírásban egyáltalán nem azt kérdezed, ami a kérdésed "címe", de mindegy...


Ha ő azt mondta, akkor az úgy is lesz, nem fogsz ezen változtatni.

2019. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt csak ő tudja.


Túl van egy szakításon, fel kell dolgoznia.


Nyilván azért ment el a randira, mert tovább akar lépni, de lehet, hogy csak a szükségleteit akarja kielégíteni, vagy szimplán felejteni akar.


Rövid időn belül kifog derülni, adj időt neki. Találkozzatok, de ha sokáig ugyanez lesz, mondd meg neki, hogy akkor lehet folytatás, ha kapcsoalt lesz belőle és nem csak digi-dugi vagy egy semmilyen randi.

2019. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szergej55 ***** válasza:
Szerintem kuka, ha valaki nem hagy időt magának rendesen feldolgozni egy kapcsolatot, akkor legfeljebb majd neked fog siránkozni róla, de ez nem megoldás.
2019. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert oke hogy jol erzi magat veled es szereti a tarsasagod de csakis figyelem elterelesre meg bufelejtesre vagy jo, semmi tobbre,meg az exet szereti es el nem tudja kepzelni, hogy massal legyen kapcsolatban. Es ez eddig full oke lenne, a legelejen elmondta ezt neked,hogy max ennyit akar,meg csak at sem vert. De igy, hogy te tobbet erzel elgondolkoznek a helyedben, hogy akarom-e magam tovabb kinozni ezzel. Mert o nem akar majd toled tobbet,ebben ne remenykedj.

22/N

2019. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Mindig az dönt egy kapcsolatról, aki magasabb lovon ül. Egy férfi csak akkor dönthet, ha gazdag, vagy jóképű, vagy mindkettő. A lényeg hogy jobb legyen a nőnél.
2019. jún. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!