Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem egy 10/10-es,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem egy 10/10-es, tökéletes, modell külsejű pasi az mégis mit akar a nőktől?

Figyelt kérdés

Kérdezem én, hogy egy ilyen srác el tudja azt hinni, hogy neki valaha is lesz szép barátnője??

Mi értelme nyomulni meg Facebookon írogatni ezzel növelve ezen lányok egóját?

Jómagam átlagos külsővel sem kezdeményezek senkinél mert mi értelme, ha majd úgyis jön a klasszisokkal jobb és ő kapja meg az esélyt meg őt fogja kívánni igazán. 20 éves vagyok de eddig mindig beigazolódott ez az állításom akkor más idősebb fejjel, hogy nem bírja elfogadni, hogy soha nem lesz elég egy jobb nőnek?



2017. dec. 24. 12:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

A párom nem 10/10 külsejű, pocakos, szemüveges, mégis vele vagyok és vonzónak találom.

Tudod kikre nem tudok férfiként tekinteni? Azokra, akik így sírnak, meg verik magukat a földhöz, mint egy önző kisgyerek.

23/K

2017. dec. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
*23/N
2017. dec. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
Ez bizony olyan mint ha programtervező informatikusnak jelentkeznél 8 általánossal. Semmi értelme nincs.
2017. dec. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
95%

Ez nem így működik. Senki sem tökéletes, a nők sem. Az, hogy milyen szempontok alapján választanak, rejtély, mindegyik más alapján. Tehát ez a nem kezdeményezek, ez elég gyenge kifogás. Van, hogy pattan az ember, ez előfordul.


Láttam én már olyan párt, ahol a faszi csak egy fokkal volt szebb az ördögnél, mégis csinos barátnője volt. És fordítva.

Nem jó a gondolatmeneted, de majd csiszolódik :)

2017. dec. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Sose kerestem "szép" barátnőt. Amúgy is a szépség relatív.
2017. dec. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
31%
Vannak nők, akiknél egyéb szempontok is játszanak.
2017. dec. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Relatív persze de nem mindegy, hogy valakire 100 emberből 85 mondja, hogy szép vagy csak 25.

Persze, ha valaki nem nagy igényű annak teljesen mindegy, de aki a tényleg szép nőknél kezdeményez és utána le lesz pattintva utána meg sír, hogy egy büdös rib**c meg csak a gazdag kell neki.

Nem sírok meg verem magam a földhöz de ugyan hadd dönthessem már el, hogy mit miért csinálok. Csajozni pedig emiatt nem csajozok mert nem akarok nemet hallani és azt látni, hogy utána összejön egy nálam klasszisokkal jobb sráccal. Arról pedig nem tehetek, hogy nem tetszik mindenki meg magasan van a léc mindenben az életemben, de legalább elfogadtam, hogy van amit nem lehet és kész.

2017. dec. 24. 13:11
 8/30 A kérdező kommentje:
De itt most nem rólam hanem a többi férfiről van szó, mielőtt jön az, hogy sajnáltatom magam.
2017. dec. 24. 13:12
 9/30 anonim ***** válasza:
84%
Unalmas kérdés.Akibe most nagyon belehabarodtam,kb. 60 kiló,teljesen ellentétes az eddigiekkel,nem annyira vagány,de a mosolya,az arca ,a tudása teljesen lehengerel,nem érdekel milyen vézna mellettem,és az mindennél fontosabb hogy igazán törődik velem.
2017. dec. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%

Szellemi korlátoltságodnak máskor kérlek, ne engedj teret itt ilyen kérdések formájában!


"Ha zsenit játszol, azzá leszel."

Salvador Dalí

2017. dec. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!