Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar pasik miért töketlene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar pasik miért töketlenek? Külföldön a pasik oda mernek jönni kezdemènyezni? A magyarok csak neten mernek.

Figyelt kérdés

2019. jún. 22. 21:30
 1/10 A kérdező kommentje:
* Külföldön oda jöttek hozzám. Itthon nem.
2019. jún. 22. 21:31
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Ez a kérdés is mennyire hiteles és komolyan vehető, nemigaz?


Semmi részletezés, semmi indoklás vagy kifejtés, csak simán a kérdés, az is eléggé úgy feltéve, hogy abból vita legyen, vagy sértődés, hogy legyen egy kis esti balhé.


Ez egy algoritmus? Nem baj, ha igen, értem én az üzletpolitikát, csak hát...


Ez így nagyon "seems legit".

2019. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem töketlenek. A magyar és a külföldiek (elég tág fogalom) közt is van sokféle. A magyar férfiak is ugyanúgy odamennek a nőkhöz HA tényleg tetszik nekik.
2019. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha töketlenek lennének, senki sem lenne kapcsolatban. Mert a magyar pasiknál a magyar csajok még töketlenebbek.
2019. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Itteni csajoktól meg azt olvasom,hogy utcán nehogy oda merjenek hozzájuk menni a pasik mert sietnek valahová és nehogy ezzel feltartsák őket.

Akkor ki érti ezt?

2019. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Talán azért, mert ha külföldi nőhöz mész oda leszólítani és elutasít, azt tök kedvesen csinálja és megköszöni, hogy felfigyeltél rá. A magyar nők meg kiélik minden nemű frusztrációikat a másíkon és igyekeznek minél jobban megalázni és porig rombolni az elutasítandó férfi egóját.
2019. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi a francért kell már megint sértegetni minket?

Már az is bűn ha nem szólítok le nőket?

2019. jún. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Mert ha odamész egy MAGYAR nőhöz, és nem úgy nézel ki mint az álmai pasija, prosztó bunkó stílusban vagy elküld, vagy arra sem veszi a fáradságot hogy megtiszteljen néhány szóval. Ellenben az ilyen MAGYAR nők úgy gondolják, nekik kijár a stílusos és gavallér, sportos, markáns arcú lovag.


Kissé ellentmondásos ez egy külső szemlélőnek, de hát a MAGYAR nők szentek és sérthetetlenek.

2019. jún. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon nagy a gond a magyar nők fejében nezzétek meg a fiatalabb 20as generációt. Jártam és éltem 3 országban egyikben sem volt ekkora gusztustalan egója egynek sem mint idehaza. Magasak az igények és a játszma annyira kell nekik mint a falat kenyér. Nagyon sok a lelki gondjuk frusztrációjuk és ezt ki is töltik valakin aki gyengébb és úgy érzi megtehetik...elég megkérdezni egy rendezvényen hol lehet jó kaját kapni elküldenek melegebb éghajlatra és szólnak hogy barátjuk van ...pedig ténxleg csak kajálni akartam egy koncerten mondjuk..


A másik fele a törött lélek. Ez az egó királynő ellentéte. Egy részük kifelé is azt mutatja hogy kemény nő...aztán ha jobban megismered rájössz hogy a családi elete nem jó menekülne otthonról csalódot a pasikban es kész komplexus halmas akivel hosszú távra nem tervezhetsz...


Sok a baj a magyar nőkkel.

2019. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31%
Mert nincs drága autóm,se házam,se sok pénzem így minek is kellene oda menni? A ráadás,hogy még ronda is vagyok, részemről ennyi az oka ami nem megy azt nem kell erőltetni!
2019. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!