Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire nem érdeklem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nem érdeklem őt? Ennyire nem akar már látni? Én szeretem őt miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Kórházban vagyok majdnem meghaltam miatta már megbantam amit csináltam de úgy felidegesitett csak arra tudtam gondolni minél hamarabb oljem meg magam tudom hogy nem normális.. De én nagyon szeretem nem tudom elfelejteni, én csak rá tudok gondolni, vele álmodok.

Ő szakított velem be sem jön hozzám hogy mi van..


2019. jún. 22. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Elejét veszi az érzelmi zsarolásodnak, és nagyon jól teszi. Szakított veled, tehát vége, ne legyenek elvárásaid felé. Öngyilkossággal való játszadozással nem fogod tudni magadhoz láncolni.
2019. jún. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
És sajnos vannak olyanok mint te akik megszállottak és képesek lennének ilyen húzással odaláncolni egy másik embert. Jól tette hogy szakított!
2019. jún. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj, de igaza van. Az ilyen érzelmi zsarolásnak nem szabad teret adni. Szakított veled és tartja magát hozzá. Épülj fel mihamarabb és kezdj új életet, akár járj terápiára is egy ideig.
2019. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Nem érdekled, azért nem megy be hozzád. Elkell fogadnod.

Amúgy én még jobban elkerülnélek ha meghallanám hogy megakartad ölni magad.. ez szánalmas.

2019. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ez történt, és megértem az érzéseidet.

DE! Biztosan megtalálod a párod, akit érdekelni fogsz, és aki miatt még csak eszedbe sem jut bántani magad. Szakítás után tudom, hogy nagyon nehéz, és hihetetlennek hat, amit írni fogok, de örülj, hogy vége lett egy olyannal, akit ilyen szintén nem érdekelsz. Még ha nem is egyik pillanatról a másikra, de túl fogsz tudni lépni rajta, és megtalálod a hozzád illő, szeretetteljes embert.


Az életed, és a rád váró lehetőségek sokkal, de sokkal többet érnek, minthogy egyetlen pasi vagy csaj miatt a kardodba dőlj. Most tudom, hogy nem így gondolod, de később belátod. Én is terveztem már öngyilkosságot az exem miatt (még akkor, amikor együtt voltunk, de éreztem, hogy eltávolodik tőlem), de most már örülök, hogy nem tettem meg. Lassan 4 éve élek boldog párkapcsolatban, nemsokára megszerzem az első diplomámat, frissen tettem le a 2. nyelvvizsgámat, 1-2 hónapon belül meglesz a jogsim. Persze még most is vannak nehézségeim, mert én is egy nagyon érzékeny ember vagyok, de úgy érzem, hogy az akadályokat sikerül legyőzni.


Ja, és az ex-témához visszakanyarodva: én is azt hittem, hogy ő az életem szerelme, aki nélkül nem tudnék élni. Milyen naiv voltam! A jelenlegi, egészséges jegyességemmel összehasonlítva ég és föld a kettő. Persze erre akkor jön rá az ember, amikor egy vagy több rossz (esetleg bántalmazó) kapcsolat után talál egy olyan embert, akivel EGÉSZSÉGES, BOLDOG szerelmet tud fenntartani. :)


Fel a fejjel!

Ne bántsd magad, nem éri meg!

2019. jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%

Aki meg az érzelmi zsarolással jön: az eszetekbe sem jut, hogy a kérdezőnek lehetnek egyéb, mélyebb problémái is, és végső kétségbeeséseben tette meg ezt a szomorú dolgot? Nem azért, hogy zsarolja az embert.

Ki kockáztatna az életét egy szimpla zsarolásért? Gondolkodjunk már, és növesszünk érzelmi intelligenciát. Köszi.

2019. jún. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolso mar a kerdes is arrol szol, hogy miert nem latogatja meg mikozben o miatta akart meghalni. Az ilyen ember foglalkozzon onmagaval, hogy a jovoben kerulni tudja az ilyen undorito viselkedest.
2019. jún. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!