Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért érdeklem/mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért érdeklem/mit akar ez a férfi?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel chatelni szoktam főleg, mert elég messze élünk egymástól. Eddig volt már két kapcsolatom, és mindkettő többek közt a mentális problémáim miatt ment tönkre. Elég depressziós vagyok sokszor, anorexiára van hajlamom, borderline jellegű a személyiségem meg ilyesmi. Én mindig úgy érezem, hogy a legtöbb ember számára az ilyen problémáim csak terhek - pl. ha a volt barátommal meg akartam beszélni valamit, akkor nem tudta/akarta jó irányból megközelíteni, a másik szerint meg nem voltam elég pozitív. Ez az ember viszont mindig mélyebb kérdéseket tesz fel, meg odafigyel egy csomó dologra csak úgy, pl. (ez nyilván hülyén hangzik) de megnézte, hogy milyen vitaminhiányom lehet, meg hogy ne menjek bizonyos kalóriamennyiség alá, és egy csomószor megmondta, hogy mit csináljak egy nap hogy fejlesszem azokat a dolgokat, amik érdekelnek (ez egy nagyon depresszív időszakomban volt, ezért ha valaki nem figyel oda rám, akkor képtelen lettem volna akármi hasznosat csinálni, így viszont nagyon sok dolgot tanultam még így is.)


Viszont egy csomó dolgot meg kontrollálni akar az életemben, pl. hogy ne beszéljek más férfiakkal ismerkedési célból, és hasonlók. Szerintem rájött, hogy fontos lett számomra az elismerése, de ezt nagyon exploitálja. De mivel úgysem lehet igazi kapcsolatunk, nem értem, hogy "mi bennem a jó". Az tényleg fenntarthatja valaki érdeklődését, hogy van egy fiatal, vonzó lány (nem dicsekvésből írom, csak a kontextus kedvéért), aki felnéz rá, stb., pedig csak virtuális cucc az egész? Eléggé félek, hogy mikor lesz elege abból, hogy ilyen vagyok. Bár egyszer mondta, hogy tetszik neki a "gyönyörű depresszióm", de gondolom jóból is megárt a sok, bár persze nem agonizálok folyton. Szerintetek miért éri meg neki erre időt áldozni?



2018. dec. 7. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért éri meg neki? Miért áldozza erre az idejét? Ezt ennyi alapján nem lehet megmondani, hogy Madách Imrét idézzem "Fukar kezekkel mérsz, de hisz nagy úr vagy".


Lehet, hogy ártalmatlan, lehet, hogy rossz okból teszi.


Rossz okok:

Vannak férfiak akik szeretik a partnerüket elnyomni egy kapcsolatban. Lehet, hogy ilyen kapcsolatot akar veled, mivel egy mentális problémákkal (depresszió, anorexia, stb.) küzdő nőt nagyon könnyen bele lehet vinni és benne lehet tartani egy ilyen kapcsolatban.

Az is lehet, hogy a nőknél nem túl sikeres és úgy van vele, hogy egy "sérült" nőt könnyű megszerezni és jól lehet irányítani, és biztos nem is csalja meg.

Állításod szerint vonzó és hiú is vagy egyben, így lehet, hogy csupán elcsavartad a fejét mennyei szépségeddel és másra sem tud gondolni csak rád, hogy az övé legyél. (Kicsit csipkelődtem de nem sértésnek szántam.)


Ártalmatlan okok:

Lehet, hogy tényleg nagyon szimpatikusnak talál és komolyan érdeklődik felőled mert szeretne egy kapcsolatot kialakítani veled.

Lehet, hogy szimplán egy nagyon empatikus, érzékeny ember aki csak szeret másokkal törődni.

Igen az is meglehet, szimplán csak jól esik neki, hogy egy fiatal bakfis felnéz rá ilyen virtuális cuccon keresztül.

Lehet, hogy neki is vannak mentális problémái amikről eddig nem beszélt és jól esik neki ha hasonló problémákkal küzdő emberen legalább egy kicsit tud segíteni.


Az viszont fura és intő jel lehet, amikor ilyen szinten akar beleszólni az életedbe és irányítani azt annak ellenére, hogy szimplán csak csetletek egymással és semmi közötök egymáshoz. Lehet, hogy többet megtudsz róla azzal, ha megírod neki, hogy nagyra értékeled a törődését de azért ne akarja a nemi és magánéletedet irányítani.


A mentális problémákhoz meg kitartást.

2018. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De miért gondolod, hogy ő nem akar tőled igazi kapcsolatot a jövőben? Azért van olyan, hogy távkapcsolatból később összeköltözés lesz.
2018. dec. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!