Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan társkereső oldal, ahol olyan emberek vannak, akiket nem csak a szex érdekel?

Figyelt kérdés
2019. jún. 23. 04:04
1 2
 1/12 Cukormókus97 válasza:
69%
Szia! Szerintem próbáld meg a Randivonal.hu-t :)
2019. jún. 23. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nincs, én már nem is próbálkozom ilyesmivel.
2019. jún. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Persze. A legtobb tarskereson nem csak a szex erdekli az embereket, hanem a kinezet es az anyagiak is.
2019. jún. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
GYK, politika kategória. Olyan mániákusok, hogy le se feküdnének veled, ha nincs legalább 3 korrupciós ügyed.
2019. jún. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én pl abszolút nem a szex miatt vagyok fent társkeresőkön, férfiként mondom ezt. Inkább csak ismerkedni, de még az se megy mert sajnos nem igazán írnak vissza a nők 😭
2019. jún. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Próbáld meg a csipkeverők és hobbihorgolók csoportját.
2019. jún. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon kevés ilyen lehet, mivel ott a férfiak szerint mindenki k...a, mert társkeresőre regisztrált. És ezt szó szerint leirjak, hogy normális, komoly nő nem megy fel oda, mert az egy huspiac. Az eszükbe se jut, hogy valamilyen szinten ők is azzá teszik, ha a kapcsolatot kereső nőket eluldozik, még jó, hogy tényleg csak a ribizlik maradnak. Persze próbálkozhatsz, én jó egy évig próbáltam, aztán töröltem le.
2019. jún. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van,én pl. feleséget keresek. :)
2019. jún. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Persze Csabika. Más feleségét. 😂


A randivonalon vannak normális adatlappal rendelkezőek is mindkét nem esetében. De ott is vannak csak olyan kapcsolatot keresőek is. Meg kell találni a sok gaz között a virágot.

2019. jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vannak akik nem csak a sexre mennek,de kitartóan kell keresni :)ugyis mondhatnám halászni a zavarosban 🤣

Amit az első irt,Randivonal oldalt Énis tudnám ajánlani.

2019. jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!