Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami online, ingyenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami online, ingyenes társkereső oldal, ahol komoly szándékkal vannak fent 20-30 férfiak?

Figyelt kérdés
Randivonalat ismerem, de nem igazán jött be az oldal. Tinderhez telefonszámot kell megadni, amiről sokat nem tudok így nem akarok regisztrálni oda. Valami ötlet?
2018. ápr. 18. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan oldal, ahol szűrni lehetne, hogy komoly-e a szándék ... az internet világa ilyen.
2018. ápr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mindehol van 20-30 férfi komoly szándékkal, a többi csak szexet akar.

Online ismerkedni olyan, mint rózsát keresni a pöcegödörben.

2018. ápr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Bétó apó ***** válasza:
Komoly szándékkal vannak ilyen helyen a férfiak. Komolyan keresnek egyéjszakás vagy szex kapcsolatot.
2018. ápr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Itten-e. :D
2018. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 mikeXxX ***** válasza:
Na és 25-40 közti nők 😊? 38f
2018. ápr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tinderhez nem kell telefonszám, elég egy kamu Facebook felhasználó profil. Szerintem minden társkereső oldalon találsz komoly szándékú férfit, akár itt is.
2018. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De a facebook profilodból is csak a keresztmeved, életkorod marad fent (az tán nem titkos).

A többit törlöd azonnal, és kész.

Azért jó fészről regelni mert pl képet könnyen átraksz onnan.

2018. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincsen olyan oldal viszont fordítva sem létezik,hogy egy nő akarjon komolyat.
2018. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A sztereotípiákkal ellentétben rengeteg fiatal srác akar komoly kapcsolatot, de sehol sem tudod szűrni a dolgot.
2018. ápr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nyilván nincs olyan oldal ahol csak komoly szándékkal vannak fent ezt én is tudom...Vannak olyan oldalak amiket szinte csak erre használnak és mégis társkereső ezeket akarom elkerülni. Tinderen nekem kéri a telefonszámot ha facen keresztül akarok regisztrálni akkor is. Sajnos mind a két nemnél elég kevés az aki komoly kapcsolatot akar a mai világban.
2018. ápr. 18. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!