Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha a párom idősebb mint én? Most amiota megkérte a kezem azóta mindenki máshogy viselkedik velem 24n

Figyelt kérdés

Ő 33 éves imádjuk egymást együtt élünk már 4 éve.

Eddig is mondogatták nekem hogy minek vagyok ilyen öreggel, majd úgy is szakítani fogunk még anyukám se örül neki már nem is akarok beszélni vele

Mikor a nővérem elmondta hogy megkérte a párja a kezét emlékszem rá hogy örült neki anyukám mert neki nem öreg a pasija..


2019. jún. 23. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Biztos nem a korával van a baj, lehet egy semmirekellő, csak senki nem meri kimondani. 33 évesen hogy lenne már öreg.
2019. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Nem ő öreg, hanem te vagy fiatal.

(egy örök életre kötendő lagzihoz legalábbis mindenképp)

2019. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Hagyd rájuk, foglalkozz a saját életeddel, az, hogy ők ennyire szűk látókörűek, és nemhogy örülnének a boldogságodnak, az az ő bajuk.

Együtt éltek, szeretitek egymást, ez a lényeg. A többieket meg sz..rd le. Anyukádnak is megmondhatod, hogy felnőtt nő vagy, azzal vagy együtt, akivel akarsz.

2019. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De a koraval van bajuk. Mi mással lenne? Dolgozik nagyon kedves, segít mindenben, mikor anyukámnak elromlott a kocsija ő javította meg neki mert ért hozzá.

Megvesz nekem mindent amit akarok és szereeet

2019. jún. 23. 21:12
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem mondd meg anyukádnak és mindenki másnak kerek-perec, hogy szereted a vőlegényedet, hozzá akarsz menni feleségül, és aki ezt nem tudja megemészteni, attól várhatóan el fogsz távolodni.

Tedd hozzá, hogy ha bárkinek a vőlegényed viselkedésével, jellemével kapcsolatban problémája van, ossza meg veled, de aki csak az életkora miatt akad fönn a kapcsolatotokon, annak egyetlen szavára sem vagy kíváncsi.

2019. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam sem örültek az eljegyzésnek, pont egyetemi vizsgaidőszak közepén történt, azt hitték az egész majd elrontja a tanulmányi eredményem. Nem mintha számított volna, eszemben nem volt az egyetemi diplomámmal elhelyezkedni, de a szüleim ezt akkor még nem tudták. Amikor felhívtam apámat az eljegyzés tényével, szó szerint csak annyit mondott, hogy "hát jó", anyám meg rákérdezett, hogy "biztos most kellett ezt?". Tesóm volt egyedül, aki gratulált, meg a barátaink, a családból a testvéremen kívül senki más nem örült nekünk. Pedig mi is már három éve együtt éltünk, tudható volt, hogy ez nem csak egy kósza digidugi kapcsolat. Aztán mégis.

Azóta már beletörődtek, most már az unokákat várják ezerrel, de csak azért, mert rájöttek, hogy nem csak viccből házasodtunk, még mindig nem váltunk el, pedig szerintem azt hitték, az esküvő után egy fél éven belül biztosan ez lesz a helyzet. Nem ez történt, sőt, szóval ne aggódj, idővel szerintem biztosan megbékélnek a helyzettel a szüleid is. Amúgy én 23 voltam az eljegyzéskor és 24 évesen mentem férjhez, ami mondhatni fiatal, de 7 évvel idősebb a férjem, szóval szerintem egyáltalán nem korai, mert ha átlagoljuk kettőnk éveit akkor pont egy tök normális kor jön ki. Attól még, mert relatíve nagy köztetek a korkülönbség, még érezheted magad teljesen készen erre az eseményre, és attól még nem feltétlenül leszel hozzá fiatal. Más ebben a korban már 2-3 gyerekes anyuka, az sokkal hosszabb távú és komolyabb elköteleződés, mint egy papír, aztán azon valahogy mégsem szörnyülködik senki.

2019. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Ez a korkülönbség 50 éve sem volt kirívó. Közöttünk 8 év van és 83-ban sem problémázott rajta senki. Pedig a párom akkor még alig múlt 18.
2019. jún. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Én már annyi kérdéshez leírtam, nem akarom még egyszer hosszan.


Idősebb nálad, tehát más életszakaszban van(vagy kellene lennie)


Borzasztóan néz ki hozzád képest


Úgy gondolják sérült vagy(esélyes)


Inkább az apádra hasonlít


Nem akarják, hogy az első kapcsolatod legyen az utolsó is


Nem tartják fairnek, hogy egy 30 éves hapsi felszedett egy szárnyait bontogatni kezdő tapasztalatlan lányt, aki így egy rakás dolog és önmaga megismeréséről lemarad


Más kérdésekhez rengeteget írtak már..


Szerintem a kor(9 év) nagyon határeset, belőlem is rosszallást vált ki, de inkább az, hogy egy gimist szerett fel egy erősen felnőtt férfi..


Én 19 évesen érettségiztem, bármelyik osztálytársamból, ismerősömből, magamból kiindulva, ismerve most 28 évesként ugyanezeket az embereket, azt mondom, hogy rohadtul nem összeillőek, óriás szakadék tátong az akkori énünk és a mostani közt, erős felsőbbrendűség van az idősebb felek javára mind érzelmileg, társadalmilag, szellemileg, az összes téren, amit csak el tudsz képzelni..


Én az egyenrangú kapcsolatokat kedvelem, 10 év korkülönbséggel az az idősebb fél, aki minden szempontból hasonlónak tart egy fiatalt belső tulajdonságok alapján, az beteg.


Te összejönnél 14 évessel? 16 évessel? 18 évessel? 20 évessel?


Pedig ezek sokkal kisebb korkülönbségek ám, és jelenleg mind dugható, 4 év múlva pedig a nálad 10 évvel fiatalabbal is összeházasodhatnál.


Szerintem nincs egy éles határ, ahonnan minden felnőtt egyenlő érzelmileg ezt a felnőttek is szokták tudni..


A párod nem érettebb, hanem pont, hogy éretlenebb, ami arra utal, hogy nem tudott a kortársaihoz képest egyenlően érni bizonyos területeken, valami problémája van.


Én nem akarnám, hogy a gyerekem egy éretlen/ problémás alakhoz menjen hozzá, pláne úgy, hogy az tiniként magához tudta formálni.

2019. jún. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 peca1000 ***** válasza:

Volt sógornőm 27 évesen hozzáment egy közel 60 év körüli palihoz.


Úgy gügyörésztek egymással, mint a tizenéves tinik.


Már közös gyerekük is lett azóta.


Esküvő előtt apósom közölte velem, hogy nincs baja a vőlegénnyel, de az apja lehetne az ő lányának.


Ja és az első feleségem huszonévesen félrelépett a szintén közel 60-as kollegájával.


A lényeg, hogy tök érthető az ismerőseid reakciója, de majd megszokják.

2019. jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!