Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt a párom apja (friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghalt a párom apja (friss kapcsolat viszonylag) szerintetek hány hét vagy honap mire talán már szamithatok rá?

Figyelt kérdés
2019. jún. 23. 22:30
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

10-es ha önző es tapintatlan lennék akkor nem varnek semmennyit sem,hanem keresnek valaki mast!

Mint irtam friss kapcsolat

De mimdegy látom szővegértelmezesed 0

Ment a piros

2019. jún. 23. 23:23
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Az ex párom, mikor meghalt az édesanyám, 6 év után otthagyott, merthogy milyen unalmas vagyok, hogy pont nyáron csak otthon szomorkodom. Komolyan jó tudni, hogy remek életem lett a következő párommal és gyerekeimmel, ő pedig egy nagy lúzer, mind családilag, mind anyagilag.
2019. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Előző vagyok, ha tényleg szereted, akkor türelmes leszel, ezzel csak ezt akartam mondani, ha nem, jobb ha mész.
2019. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem is vártam mást ilyen embertől. Neked meg helyesírásod 0, ahogy a szövegértésed is. Nem azt írtam, hogy tapintatlan vagy, hanem önző. Ajánlom a magyar értelmező szótár használatát, hasznodra válna.
2019. jún. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

A #13. Válaszoló írta jól. Ha szereted, türelemmel vársz. Ha csak kalandra kellett volna, akkor lépj le!

Szerintem is önző a kérdésed. Mindenki másként éli meg, dolgozza fel az ilyen helyzeteket.

Apukája lehet, hogy azért nem szeretett, mert a vesédbe látott.

2019. jún. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

15-ös semmit sem tudsz es Te is okoskodsz itt,mindjárt en vagyok a rossz,az apuka az tőkeletes lehet csakis!De hiszen ez a gyakori,sok okos ember gyülekezete!

Tudod ahol volt katona,vagy vállalkozó az apuka ott nem egyszerü elfogadtatnia magát 1átlag embernek!

De mindegy nem irok ide semmit!

Mert én csak 1önzö,aljas ember vagyok!

2019. jún. 24. 06:59
 17/18 anonim ***** válasza:
79%
Magyarul mikor lesz szex újra? Ez érdekel, ugye?
2019. jún. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#15 vagyok.

Ahogy látom, téged csak az érdekel amit a #17 írt. Mikor lesz szex....

A válaszaidból látom, hogy nagyon önző vagy. Kérded, hogy mikor számíthatsz rá? Most neked kellene megmutatnod, hogy ő számíthat rád! Éreztesd vele, hogy türelmes vagy s mellette állsz.

Az, hogy az apuka katona, vagy vállalkozó, teljesen mindegy. Biztos voltak barátai, az átlag emberek között is. Egyszerűen látta, hogy milyen vagy. Őt nem vakította el a lila köd.

A lányom anyós jelőltje női börtönben melózott... Nagyon jól elvannak.

2019. jún. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!