Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha fél-1 éve festettem a...

Ha fél-1 éve festettem a hajamat sötétbarnára hennával (egyszeri alkalom) es most befesteném kémiai (szőke) hajfestékkel milyen eredményre számíthatok? (LENT)

Figyelt kérdés

Illetve vilagosbarnát szeretnék kapni nemtudom azt lehet úgy, hogy nem túl világis szőkét rakok a hajamra? Nem lesz zöldesszinű a hajam a henna miatt? Mivel hallottam, hogy a henna es a kémia hajfestek találkozása nem éppen a legszebb eredményt okozza de nyár elején-augusztusba volt befestve utoljára...addigra mar csak lekopott nem? Ti mit gondoltok erről?


A henna amit használtam az a téglalap alakú amit kockákra kehet vágni...


Normális válaszokért nagyon hálás lennék ❤



2017. ápr. 20. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 ev az kb egy 10cmes friss haj. Ha a tobbi festett akkor az nagyon el fog terni a tobbi reszetol a fejednek es akar zoldes voroses is lehet. Inkabb bizd fodraszra szerintem
2017. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!