Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet, ha nem merem megszólítani?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel majdnem mindennap egy eszközzel megyünk dolgozni. Szimpatikusnak tűnik és kíváncsivá tett. Van egy kis bibi, nem merem megszólítani. Na már most, hogy ezt a kommunikációs blokkot kikerüljem, arra gondoltam, írok pár sorocskát amiben a gondolataim összefoglalom, meg hogy miért papírkát írtam neki a megszólítás helyett, illetve találkozóra invitálnám, végén pedig hagynék elérhetőséget. Reggel mikor szállunk le a kezébe nyomom, aztán gyorsan eliszkolok onnan.


Ti mit gondoltok erről, érdemes lenne megpróbálni, vagy magamból csinálnék hülyét?


2019. jún. 25. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Hulyet csinálnal magadból. Biztos lehetsz benne, hogy nem fog felhívni.
2019. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem jó ötlet. Hülyének nézne. Szerintem szedd össze a bátorságod és szólítsd meg.
2019. jún. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs de ez állati gáz.

esetleg kezdhetnéd azzal hogy mellé, ülsz/állsz és valami sablonos kérdést teszel fel, próbálsz vele szóba elegyedni.

Majd ha legközelebb (mondjuk másnap) megint látod, köszönsz, mosolyogsz és kedvesen megpróbálod elhívni egy kávéra.

Még ha nemet is mond, sokkal KEVÉSBÉ ciki mint amit te leírtál.

Ő is csak ember és biztos nem harap. Ha mégis, esetlegesen meg bunkó lenne, akkor meg nem vesztettél sokat.

Én ezt nőként milliószor többre értékelném, még akkor is ha nem jössz be, mert LEGALÁBB MEGPRÓBÁLTAD, és összeszedted a tökeidet annyira hogy megszólítsd.

És persze, mindenki fél az elutasítástól (én is kezdeményeztem már nő létemre, pofára is estem, szenvedtem egy darabig, majd elmúlt) de ha nem próbálod meg, sokkal többet vesztesz.

2019. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó akkor ezt elvetem. Köszönöm a válaszokat...
2019. jún. 25. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez jó volt, ez az eliszkolós vége. :D Velem ezt eljátszanád, nem telefonálnék se hagyományosan, se messengeren nem hívnálak fel. Smsben vagy messengeren írnék, attól függ, melyiket adod meg, valami finom lekoptatós szöveget. Azért koptatnálak le, mert ez az egész, hogy te kifejted, miért papírt adsz megszólítás helyett, meg hogy eliszkolsz, azt üzenné nekem, gyáva, férfiatlan alak vagy. Nem kell olyan.
2019. jún. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!