Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 75/B - Ez nagy vagy kicsi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

75/B - Ez nagy vagy kicsi?

Figyelt kérdés
16éves vagyok. 154 cm magas, 45kg. 75/B-s melltartót hordok. Nagyon minimális a push-up mert 'kitölti' a mellem a melltartót.
2010. júl. 9. 15:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

én 15 vagyok, 167 cm, 57 kg és 85B-s melltartót hordok...

szerintem amúgy a tied nem kicsi. ekkora az átlag méret. nem mindenki hord 90C-t

2010. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

én se szeretem hogy nekem nagy... és biztos h megfog nyúlni például tesi órák miatt...

tudom h venni kéne sportmelltartót, de hát odáig még nem jutott el

2010. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
nem hiszem h a barátod csak a mell méreteidért szeret, vagy szeret beléd. érezd jól magad ahogy vagy! engem sosem érdekelt mekkora a melle a barátnőmnek. a lényeg h az övé. tiéd. 20F
2010. júl. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Hát én 16 vagyok és 177cm és 75kg és nekem 85c-s kell..de sztem neked ez ideális
2010. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat :)aranyosak vagytok :)


lacikaboy:

először is köszi :) tényleg igaz.

van barátom, és tényleg nem ezért szeretett belém, igazi váratlanuljött szerelmünk van :) immár 8hónapja. Mielőtt megismertem akkor éreztem úgy hogy önmagam vagyok, és mai napig úgy érzem az is vagyok :)

csak érdekelnek a vélemények :D

2010. júl. 11. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!