Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy a tizen-hu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy a tizen-huszonéves lányok pár kivétellel mind szinte teljesen sorozatgyártottak?

Figyelt kérdés

Most, ahogy mentem a tömegközlekedéssel feltűnt, hogy ugyanaz a szinte fenékig sem érő farmershort, egyenes haj, mintha egy gyárban készültek volna egy sémára.

Ti is ezt tapasztaljátok, vagy csak nekem áll erre a szemem?

Csinosnak csinosak, csak egyszerűsn észre sem venném, hogy melyiket láttam az előbb, annyira ugyanolyanok. Néha esetleg egy üdítőbb, nőiesebb nő feltűnik a kislányok között, de ez 500-ból 1


2019. jún. 27. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Igen,mivel nincs egyéniségük,mert nyomorékok, és nem akarnak kilógni a sorból. :D
2019. jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
mi ebben a furcsa?az emberek a divat után mennek,van egy külső divat kinézet,mind azt csinálja,így nyilván tucatok lesznek.Aki nem ilyen azt meg kinézik
2019. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
kérdező,lehet szidni az ilyen nőket,de ők is emberek,nyilván mást is lehet csinálni velük,vagy szerinted nincs érdeklődési körük?van,max az is olyan ami a többi nőnek
2019. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Miért,a penészvirágokkal mit lehet beszélgetni?Amúgy azt veszi amit a boltokban kapni lehet.Mindig van valami stilus amit a fiatalok követnek és egyformának néznek ki.Évtizedekkel ezelőtt is így volt.
2019. jún. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
nem azzal van a gond hogy divatoznak,hanem az hogy leprásként tekintenek az olyanokra akik nem követik a divatot
2019. jún. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Tehát szerinted ha valaki az aktuális divat szerint öltözködik akkor automatikusan semmi személyisége nincsen? Gratulálok.

Én mondjuk pont az a kategória voltam mindig aki utálta az aktuális divatot és tök más stílusom volt, de rengeteg barátnőm van akik az általad leírtak külsőre. De ettől még ugyan úgy van közöttünk rengeteg különleges csaj tök jó személyiséggel. Semmit nem jelent, hogy valaki hogyan öltözködik.

2019. jún. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Pfff.... Én sosem fogom megérteni, hogy miért kellene valakinek kitűnnie a tömegből vagy különlegesnek vagy másnak vagy egyedinek lennie, szerintem csomó lányt és nőt ez pont nem érdekel, csak szimplán annyi a fontos számukra, hogy ők jól érezzék magukat és elégedettek legyenek magukkal. Engem is hidegen hagy, sosem érdekelt, hogy rajtam kívül még hányan hordhatják ugyanazt a felsőt vagy mennyire mainstream a hajviseletem... Most ez mit számít? Szerintem semmit. Valakinek ez áll jól, valaki ezt szereti, valaki így érzi jól magát és kész, míg másnak pedig pont az ellenkezője jön be. Nem fogom azért hupililára festetni a hajamat, hogy ne tűnjön el a másik x db sötétbarna hajú lány között vagy mit tudjam én.
2019. jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem.

Te vizionálod rajuk ezt a sablont.

2019. jún. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Nem olvastam végig a válaszokat, de kérdező igen, sorozatgyártottak szerintem is: Középmagas, vékony alkat, kis mellek, egyenes hosszú barna haj, csodálkozó őzike szemek.

Már egy 170 magas, 60 kilós debellának érzi magát, egy természetes göndör már cikinek érzi magát, tényleg elképesztő.

2019. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es, már egy 170 cm / 56 kilós is kirí ezek közül.

Amúgy érdemes megnézni egy érettségi tablót. Egyformán vágott, vasalt sötétbarna haj MINDENKINEK, egy véletlen hullám sincs a hajakban, 160-162 cm, vaságyastól 48-50 kg (ez utóbbit onnan tudom, hogy sulivédőnő vagyok szakközépben).

2019. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!