Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves nők! Főztök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők! Főztök a pasitokra, vagy szerintetek ez a női nem elnyomása és inkább menjünk étterembe zabbantani?

Figyelt kérdés
2019. máj. 25. 13:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Néha én főzök, néha a barátom, máskor rendelünk vagy étterembe megyünk. Mi nem csinálunk ebből problémát.
2019. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A barátom 19 éves kora óta albérletben él + testépítő, ezért megtanult magára főzni és minden nap a konyhában van fél-1 órát. Sosem rendel, havi egyszer-kétszer ha jár(unk) étterembe. Még nem élünk együtt, de sokat vagyok náluk, sokat alszom nála.


Ez mellett szeretek főzni neki néha, mert ez gondoskodás érzést kelt bennem és ő szereti ha főzök neki, nekem ezek a szerepek valahogy így a jók.

2019. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Nem főzök rá. Magunknak főzök, hogy tudjunk enni. Ha ő dolgozik éppen többet vagy rosszabb napja volt akkor főzök én ő meg csak elmosogat, ha fordítva akkor főz ő. Mind a ketten dolgozunk, alap, hogy a házimunkát is ketten csináljuk.

Ha meg mind a ketten kész vagyunk és horror hetünk volt akkor igen, rendelni fogunk kaját vagy elmegyünk étterembe. Akár minden nap is. Nincs ebben semmi kivetnivaló.

2019. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Lételemem a főzés, szinte mindennap főzök.

Kislànyom panaszkodik a menzàra, nekem alapvető dolog, hogy főzök.

Itthon vagyok, én tartom rendben a hàzat, az udvart is, de szakembert pl szinte semmihez nem kell hívni, itt van a műhely, pàrom sokmindent megcsinál.

Nem várok el tőle sem főzést, sem más házimunkát.

Oké, mikor vendégeink itt vannak 1-2 hétig, segít a mosogatásban, de viszont akkor ő főz, mert bogràcsos kajákhoz, grillezett ételekhez ő ért jobban, nyàron meg nyilvàn nem bent dekkolunk.

Étterembe is járunk, màr amikor plàne romantikàzni akarunk.

Nekünk így kényelmes.

2019. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Te nem tudsz főzni? Tanulj meg. Párom, és más férfiismerőseim, családtagok is tudnak főzni. Neked miért derogál?
2019. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ja, most làtom, hogy huszonéves nőkhöz szól a kérdés, én meg már 30-as éveim közepén vagyok. :)


#4 voltam

2019. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem derogál főzni nekem, én főzök, mondjuk nekem csajom se volt még soha.
2019. máj. 25. 14:01
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem élünk együtt, de nem is szoktam neki rá főzni,illetve ő sem nagyon. Hozzá teszem tudok, csak utálok , párom is tud,szokott magára néha neap. Otthon élünk mindketten, de amennyit eszik,és ahányszor az én 6mi hütőnk nem biná eleve. Ja és nem járunk étterembe,csak nyaraláskor, se gyorskaja, max pizzát szoktunk rendelni
2019. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én szívesen főzök neki, főleg mert szeretek is sütni, főzni 🤗 Nem is érzem elnyomásnak vagy kényszernek. De van olyan hogy direkt nem főzök mert nincs kedvem, és akkor meg is van mondva h vacsira lesz pizza. :D
2019. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

te jó ég... hogy lenne a főzés nemi elnyomás... mondjátok ezt a 2 michlen csillagos séfnek a konyhafőnökben...


én és a barátnőm igaz még nem élünk együtt de szeretünk főzni nagyon sokszor együtt főzünk/sütünk ő nagyon ért a kelet ázsiai ételekhez én meg a nyugati konyhához tegnap ő volt a konyhafőnök és meg a beosztott és gyoza gombocokat csináltunk meg csipős kimchi levest az előtt meg én voltam a konyhafőnök ő meg a beosztottam és fokhanymakrém levest csináltunk sajtal piritossal meg baconnbe tekert csirkemellet kukoricás rizzsel tartár mártással... (azért szeretünk főzni hogy utána megegyünk a kaját egyikünk sem szakács végzettségű hobbibol tanultunk meg.. :D)


na meg ez az általános 10/9 pár ahol a férfi dolgozik a nő meg otthon van neveli a gyereket takarít főz mos...


vannak nemi szerepek ez igaz de semmi köze a nemi elnoymáshoz a férfi férfi a nő meg nő, de ami fontosabb mindig segítünk a másiknak mindenben!

2019. máj. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!