Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek 34 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek 34 évesen nem volt 10 éve dolga nővel (sem szex, sem kapcsolat) akkor már egy átlagos külsejű, de intelligens nő tetszhet neki aki 10-12 évvel fiatalabb nála?

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Hát apukám tetszeni tetszhet bármilyen nő. Az hogy mi jut, az már más kérdés. Nagy a verseny az aránylag jobban kinéző nőkért.
2019. jún. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bepróbálkozol ... kiderül.
2019. jún. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem kellene..ha ezt megtudnám róla, menekülnék..nem vagyok kíváncsi más frusztrációjára..nekem ha pasi kell, az legyen talpraesett..legalább...
2019. jún. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Itt ne várj értelmes válaszra az elhízott, unatkozó feministáktól és 4-5-ös külsejű királylányoktól, akik őszintén azt hiszik, hogy legalább 8-9-es külsejű férfi való hozzájuk.
2019. jún. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10 év kihagyással veszett fejsze nyele...
2019. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor 22-24 éves lánykákra pályázol. A baj csak az, hogy 10-12 évvel idősebb férfit többek között a jó szex reményében is választ egy nő. Szóval első szex után bukta...
2019. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!