Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állhatnék bosszút az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állhatnék bosszút az exemen, aki átvert, kihasznált, hazudott nekem, majd dobott engem?

Figyelt kérdés
Tudom én is hibás vagyok, mert hagytam, de olyan jól elő tudta magát adni, hogy egy idő után szinte sok mindent elhittem neki.
2019. jún. 29. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb bosszú az, hogy túllépsz rajta.
2019. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd az élet megbosszúlja helyetted. Lépj túl rajta!
2019. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha az az egésszel a problémád, hogy energiát fektették bele, ami nem térült meg, akkor csak annyi a teendő, hogy eztán nem foglalkozol többet vele.

32/f

2019. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A bosszú a legaljabb dolog.Legyen tartásod
2019. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sehogy, ezt bekajaltad.
2019. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Régebben történt, vagy mostanában? Hazudd be neki, hogy terhes vagy.
2019. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még most is róla szóljon az életed?Átvert,kihasznált,hazudott,örülj,hogy megszabadultál!Legyél boldog nélküle,hadd lássa,mit veszített!
2019. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!