Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állhatnék bosszút az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állhatnék bosszút az exemen amiért a kapcsolatunk alatt rosszul bánt velem, és még ő is szakított velem?

Figyelt kérdés
Egy csomó dologban hazudozott nekem, átvert, és még ő is szakított velem. Azóta tele vagyok utálattal ő iránta, és magam iránt is.
2019. jún. 1. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Élj boldogan nélküle. Meg fog pukkadni ettől.
2019. jún. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jobban tennéd, ha arra fordítanád az idődet, hogy megtaláld azt amiben örömödet leled ahelyett, hogy gyűlölködsz.
2019. jún. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%

Hibáztasd saját magad, hogy hagytad, hogy átb..sszanak, és hagytad, hogy így bánjanak veled. De tudom, te vagy a szent és sérthetetlen, te vagy az áldozat.


Foglalkozz önismerettel és pszichológiával, hogy máskor elkerüld ezt a szituációt.

2019. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mert egyedül milyen boldog lehet az ember.
2019. jún. 1. 16:03
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Bosszút állni gyerekes, nem fogod tőle kevésbé utálni sem őt, sem magadat, és általában nem úgy sül el, ahogy az ember tervezi.


Ha szerinted jobban éreznéd magad attól, ha tudná hogy rosszul bánt veled és haragszol rá, akkor mondd el/írd le neki. Az, hogy rosszul bánt veled bizony gonosz dolog, de te is ugyanúgy szakíthattál volna, ha annyira rosszul érezted magad.

Egyébként mivel nem ismerünk sem téged, sem az exedet, és nem adtál semmilyen információt, akkor sem tudnánk bosszút tervezni, ha akarnánk.

2019. jún. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül is lehetsz boldog, nem kell ahhoz feltétlen más.
2019. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tedd fel a Coubatov-listára! :D
2019. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha rosszul bánt veled, akkor sokkal jobb egyedül. Logikus.

A bosszúval csak azt éred el, hogy mindenki őt fogja sajnálni, amiért te vagy a szemét exe.

Inkább legyél te az az ex, aki mellett minden következő nője elbújhat, és senki se érti, hogy hagyhatott el az az idióta.

2019. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De hogyan érhetnem ezt el?
2019. jún. 1. 16:13
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Elsonek igaza van. Exem bunkó volt velem a vége felé, megcsalt, miközben ő akart nagyon összejönni velem anno. Lebukott miközben megcsalt. Utána pár hónappal később összejöttem egy rendes, kedves fiúval, aki helyesebb volt nála. Na akkor kezdett ez az idiota hívogatni, hogy hát ő látott engem egy másik fiúval. Mondom ja járunk. Teljesen kikészült ettől, hogy én nem érzem magam szarul. De érted neki ott volt az a luvnya akivel megcsalt. Ki érti. Tehát nem kell bosszú, az csak a filmekben működik.
2019. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!