Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy férfi kezét csókol egy nőnek?

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Regimodian udvarias, illemtudo, szub hajlamu, akarmi. Szitu, eletkorok barmi info nelkul nehez megmondani
2019. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
A mai nők nem érdemlik meg.
2019. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Modoros és műmájer dolog. Hányingert kapok az ilyen álúriemberektől.
2019. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Az exem a szociopata tendenciait (kesobb kiderult,orvosi papirja is ban errol..) probalta ilyen, romantikus gesztusnak alcazott maipulacikkal leplezni.
2019. jún. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

manipulaciokkal



lol... :D

2019. jún. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A kedvenc énekesem koncertjén voltam ma, és utána találkoztunk. Fotó volt, meg minden. Aztán kezet fogtunk, és egyszer csak nyomott egy csókot a kezemre, szinte lehelte, olyan finom volt. Még szépnek nevezett, nagyon kedves volt. Magyar egyébként. Kb két másodpercig nézte a kezemet, aztán egyszer csak megcsókolta. Még ilyet is csont közben hogy hmmm de azt nagyon halkan, csak én hallottam.
2019. jún. 29. 21:28
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, de szerintem is műmájer, ha idegen csinálja. Ha már együtt járunk, akkor nagyon romantikus, de ismeretlentől nem is tudom elképzelni, reflexből rántanám el a karom.
2019. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Épp ezaz hogy nem számítottam rá, nagyon meglepett, utána szóhoz sem jutottam. Köpni nyelni nem tudtam utána hirtelen. Pont hogy hogy olyan hamar meg hirtelen történt
2019. jún. 29. 22:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyálas.
2019. jún. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mikeXxX ***** válasza:
48%
Gondolom aki azt mondta hogy nyálas meg műmájer és stb az nem remeg hogy minden férfi egy bunkó .
2019. jún. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!