Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt, visszahúzódó férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt, visszahúzódó férfiak! Őriznétek egy teljesen semleges emléket évekig egy olyan nőről, aki nem érdekel, csak laza kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Odafigyelnétek, hogy a külsőtök olyan legyen, ami a nőnek tetszik? /Önmagatoknak nem annyira/ Érdekel benneteket, ha szomorú, és megtennétek mindent, hogy jól érezze magát?
2019. jún. 30. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért tenném? Ha maga a nő nem érdekel, akkor a lelkivilága, ízlésvilága sem fog, ahogy az sem, hogy mit gondol rólam.
2019. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

-Ami a külsőt illeti, lehet, hogy idővel megszokta, vagy másoknak is ugyanaz jön be, ezért maradt meg.

-Egy empatikus ember bárkire odafigyel, aki szomorú és igyekszik felvidítani, nem csak akkor, ha gyengéd érzelmeket táplál iránta.

2019. jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Felnott, visszahuzudo ferfikent nalam nem jatszik olyan, hogy laza kapcsolat. Egy introvertált ferfi mely erzesu, az pedjg kizarja a laza testisegre alapulo kapcsolatot.

Mssreszrol nem fordulnek ki a sajat stilusombol, akkor sem, ha tetszeni akarok valakinek. Lelkileg csak akkor akkor erdekel, ha komoly a kapcsolat, s mint irtam, csak olyanba vagok bele.

2019. jún. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Testiségről szó sincs, kifejezetten egy laza, ismerősi kapcsolatról van szó. Akkor pontosítok, nem csak az érdekli, ha szomorú vagyok, minden más is. Az empátiáról annyit, nyilván észreveszem, hogy más milyen hangulatban van. próbálok segíteni, de extrát nem teszek hozzá, csak, ha érdekel. De én nőként gondolkozom, kíváncsi vagyok a másik oldalra. Nem szeretnék hülyét csinálni magamból, mert esetleg félreértek jeleket.
2019. jún. 30. 11:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Visszahúzódó vagyok, de ilyen "laza kapcsolatba" mi a pékért mennék bele? Mi értelme van? Hosszútávon semmi, rövid távú élménynek meg számtalan egyéb, de értelmesebb tevékenységet választ az ember.

Magamnak próbáljak megfelelni, nem másnak.

Ha szomorú valaki, akkor talán megtennék mindent, hogy jól érezze magát.

2019. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pont ezt szeretném tudni, merjek-e lépni, hogy a laza szorosabbá váljon, vagy félreértek valamit?
2019. jún. 30. 11:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, rosszul használod a laza kapcsolat szót. Ezen az oldalon, ha ilyet olvasunk, hogy laza kapcsolat, akkor az a felelősségek nélküli szex kapcsolatot jelenti, van testiség, de nem járnak hivatalosan.

Te pedig másra gondolsz. Helyesen: ismerősi viszony néven kellett volna illetned, és akkor értenék az emberek.

Vagy kollegiális viszony, ha munkatársak vagytok. Vagy haveri viszony, ha szabadidőben egy társaságba jártok.

A laza kapcsolat az feltételez testiséget.

Szerintem írd ki a kérdés újra, jobban megfogalmazva.

Mert te azt szeretnéd tudni, hogy jelek-e a felsoroltak arra, hogy tetszel egy ismerősödnek, akinél kezdeményeznél.

Nem pedig azt, hogy a dugópajtid, aki elmondta, hogy nem akar kapcsolatot, csak dugni, mégis, titkon, ugye mégis szerelmes beléd..


Itt sokan ezt kérdezik, és tök más a kettő.

2019. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tisztelt #7-es válaszoló, lehet, hogy le vagyok maradva, de tudomásom szerint, a szexkapcsolatra a megfelelő szó, a szerető. Egyébként köszönöm válaszod, pontosan ezt szerettem volna kérdezni.
2019. jún. 30. 20:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira visszahúzódó, akkor sok élmény nem érheti, így az addigiakat megtartja simán. De a külsejével, amit leírtál, azt nem értem. Miben nyilvánul ez meg? Nem tudom, hogy miért akarna valaki úgy kinézni, ahogy nem érzi jól magát.
2019. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!