Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz ha egy lány akinek van pasija bikinis meg szexi képeket rak fel magáról instagramra?

Figyelt kérdés
2019. jún. 30. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Marhára nem. Ki vagy te ? A féltékeny pasi?
2019. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Engem nem érdekel.
2019. jún. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Ez pasi nélkül is szánalmas, nyugi.
2019. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem gáz.

32/f

2019. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Alapból gáz! Most gondolj bele télen raksz ki magadról bikinis képet

Oda írjak a +30 igénytelen örök szuz pasik hogy hu de jo dugnam stb....

Ez a nő alapból le tárgyiasitja magát, nincs önértékelése, nincs önbizalma, de ami rosszabb hogy a Medián keresztül akar bizonyitani hogy ő értékes... mivel nem biztos hogy a lyukán kívül fel tudna szedni egy pasit is... ja és ezek csak azok a nők voltak akik szinglik...


Te lényegeben érzelmi meg csalást csinálsz! Mivel másferfiaknak az ingeret figyelmét akarod magadnak... ezzel a parodat is szégyenbe hozod + magadat is mert csak azt fogjak gondolni rólad hogy egy olcsó cafka vagy...


Ha te vagy a fiuja mutasd meg neki ezt az üzenetet... ha a lany vagy akkor inkabb fejezd be... mert undoritó gerinctelen dolog!

2019. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
20F
2019. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Alapból nem raknek ki magamról bikinik képet, nem azert mert nem vagyok megelégedve magammal, hanem mert nem oda valo. De ha meg párom is lenne akkor meg foleg nem tennem ki.
2019. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem gáz. A strandra se járjon bikiniben, ha párja van?
2019. jún. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Én egyszer megtiltottam ezt a csajomnak de közölte hogy a másik 2 pasija megengedte vagyis megvan hozzá a 2/3-os felhatalmazása....
2019. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

Mi köze van ahhoz a pasinak, hogy a lány milyen képeket készít magáról?

Vagy te azt hiszed, a nők miattatok raknak fel képeket? :D

2019. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!