Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek egyes nők olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnek egyes nők olyan szerencsések hogy már huszas éveik elején, vagy már közepén összejön nekik minden: férj, gyerek?

Figyelt kérdés
Engem meg még csak emberszámba se vesznek a férfiak, sokakat csak barátnő mellett érdeklem.
2019. júl. 1. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne mások életével törődj hanem a magadét próbáld jobbá tenni :)


Meg amit a kirakatban làtsz nem mindig happy annyira...bennem egy világ omlott össze mikor egy szinte példaképem ismerősöm rol hallottam vissza hogy válnak mert a férje egy éve szeretot tartott.

Persze vannak boldog családok nem mondom!!de ne a cukormazat lásd csak !

2019. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De hiába foglalkozok magammal nekem soha semmi nem jön össze. Még csak azt se sikerül elérnem senkinél, hogy szeressen, és örökre együtt legyünk. Nekem mindig csak pár hónapos sz@rságok jutnak.
2019. júl. 1. 13:53
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Aztán majd 10 év múlva válnak... :-D
2019. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Fú, tényleg, mekkora szerencse elhet huszonegy-két évesen lebabázni, aztán öt év múlva elválni...
2019. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

Az se a legjobb ahogy írják....20-22 évesen gyerekek meg esküvő....annak ritkán van jó vége...


majd 30 felett kezdj el ezen aggódni, hogy semmi nem jött össze...


Nem is szeretett senki? Háát marhajó embereket ismertél meg te is...

2019. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29 éves vagyok.
2019. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%
De nekem sincs még se gyerekem, se párkapcsolatom sem. Akkor ássam el magam?
2019. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

És honnan tudos, hogy ez szerencse nekik? Lehet már bánják, hogy nem éltek pár évet még és sóvárognak a te szingli életed után.

Sose tudni kinek milyen az élete. Csak a sajátoddal foglalkozz.

2019. júl. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ennek köze nincs a szerencséhez. Az, hogy számodra megfelelő partnert találj úgy nagyjából 20%-ban szerencse. Annyi szerencse van benne, hogy találkoznod kell vele. De sokkal inkább az a lényeg, hogy egyrészt te megfelelő, értékes ember legyél akivel megéri hosszú távon együtt lenni. Másrészt önismeret kérdése. Tudnod kell, hogy milyen ember vagy, milyen tulajdonságaid vannak és ezek milyen tulajdonságokkal rendelkező emberrel lesznek kompatibilisek egy kapcsolatban. Nem csak annyit kell tudnod, hogy te kedves meg aranyos párt akarsz, hanem ennél sokkal konkrétabb dolgokat. És persze a saját részedről is dolgozni kell azon, hogy ezek benned is meglegyenek. Tehát kicsit sem szerencse.

Az meg, hogy egy kapcsolat hosszútávú legyen, megérjen a házasságra semmilyen mértékben nem szerencse kérdése, hanem minden napos munka és önmagad fejlesztése. A kapcsolatok nem maguktól működnek, rengeteget kell tenni értük minden egyes nap. Aki ezt a szerencsére akarja fogni annak soha nem lesz normális kapcsolata.

2019. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A mai világban az a szerencse, ha nem egyedül kell felnevelni a gyereket, hanem érdemi támogatás mellett. Az pedig egyenesen szenzáció, ha boldogságban. (Amire

mgjegyezném, én ilyet nem ismerek)

Szóval az, hogy valakinek tartós kapcsolata van, és a külvilág szemei előtt minden fain.. Nem jelent semmit.

Nekem is van gyerekem és így a harminchoz érve a barátaimnak is jellemzően van. Úgy ahogy kapcsolatunk is van. Szóval papíron minden fain. Nade kérem... Azért őrizzük meg a realitásokat és nézzünk szembe a tényekkel.

2019. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!