Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs életkedvem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs életkedvem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja halt meg a barátnőm, azóta egyre gyakrabban nincs semmi életkedvem. Gyakran érzem feleslegesnek hogy élek és nem látom semmi értelmét az életnek. Alapból olyan vagyok, hogy sohasem akarnék gyereket, attól félek a legjobban hogy valaha gyerekem lesz. Valószínűleg azért mert az én szüleim sem jó szülők. Egyszerűen hogyan tudnék értelmet találni az életemben ha nem akarok már se gyereket se családot se feleséget?

2017. febr. 4. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először is: részvétem.


Tudom, hogy nem könnyű talpra állni egy ilyen szörnyű esemény után, s csak remélni tudom, hogy neked sikerül majd.


A tanácsom pedig, hogy először is, keress valami hobbit, ami érdekel, vagy úgy érzed, érdekelne. Semmi nincs, amit mindig is meg akartál tanulni? Bármi sport? Valamely művészeti ág? Barkácsolás, vagy tudományos kutatás? Bármi, ami eltereli a gondolataid, jó választás lenne.

Szereted az állatokat? Ha igen, miért ne fogadnál örökbe egy házi kedvencet? Tudom, nem pótolja az embereket, de másképp tenne boldoggá, ha kedveled őket, sok vidám pillanatot okozhatna, ami miatt érdemes élni.


És végül, de nem utolsósorban: kérles, kérj segítséget! Ha egyedül nem megy, hogy feldolgozd a történteket, szakember segítségét kérni nem szégyen.

2017. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tomika187 válasza:

Tragédiák történnek. Mit fogsz csinálni?

Feladod? Kilépsz? Nem. Rájöttem ,hogy amikor a szíved összetörik,iszonyatosan kell harcolnod,hogy meggyőződj róla,hogy még mindig élő vagy.És a fájdalom,amit érzel az az èlet: a zavartság,a félelem, ezek emlékeztetnek téged,hogy valahol van valami jobb, és az a valami megéri a küzdést.

2017. febr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!