Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideje jártatok mikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideje jártatok mikor a szülők megengedték hogy együtt aludjatok?

Figyelt kérdés

Mennyi ideje voltatok együtt a barátotokkal/barátnőtökkel mikor a szülők engedték az együtt alvást? Hány évesek voltatok akkor?

Nemet is kérlek.



2019. júl. 1. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

3het

L

2019. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem kértünk engedélyt. Amúgy ha jól emlékszem 2. héten feküdtünk le, én 18, a lány 17 volt.

32/f

2019. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Felnőtt párkapcsolatok téma... Ha felnőtt fejjel engedélyt kell kérni, akkor ott bajok vannak. De már 16 évesen is csak annyit mondtam, hogy ma itt fog aludni XY, nem volt belőle gond.
2019. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg szüleimnél laktam (19 éves koromig), addig akármennyi ideig lehettem együtt valakivel (mondjuk senkivel sem voltam együtt olyan nagyon sokáig, a max asszem valami 7-8 hónap volt) nem engedték volna soha az együtt alvást. Amikor meg elköltöztem otthonról, akkor már nem számoltam be róla soha, hol töltöm az éjszakát. A szexet megoldottuk alvás nélkül, napközben.

Nő vagyok.

2019. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amikor ez egyáltalán szóba jöhetett, vagyis 16 éves korom után, már nem kellett szülői engedély. Csak szóltam, hogy vendégem lesz este.

Előtte meg fel sem merült, mert nem volt párkapcsolatom.

2019. júl. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 hónap után, mindketten 17 évesek voltunk. Előtte már 4 éve ismerte anyukám a barátomat, nagyon kedvelte. Plusz tudta, hogy ha szexelni akarunk, ahhoz nem kell együtt aludni, ezért biztosra ment, hogy mindent tudok és felelősen hozok döntéseket, ha pedig baj van elmondom neki. Nem lett semmi baj szerencsére, azóta is együtt, se baba, se std.. :D
2019. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akinek baj "esetén" az anyukájukhoz kell fordulni,azok még nem érettek a szexhez. Nem érezném magam érettnek,ha besikerülne egy gyerek,és anyámhoz rohannék pénzért,hogy elvetessék/eltartsuk azt a gyereket. Ezért nem való a tiniknek a szex.
2019. júl. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A baj esetén szóljak nekiben az volt a lényeg, hogy merjem elmondani, hogyha valami nincs rendben. Engem mindig így neveltek, semmi nem volt tiltva, hanem mindenről nyíltan beszéltünk, ész érvekkel terelgettek a helyes irányba. Normális ember lett belőlem.

Nálunk soha nem volt tabu segítséget kérni másoktól. Ha arra van szükséged, akkor merj segítséget kérni! Legyen ez szülőtől, baráttól, szakértőtől. Ez nem azt fogja jelenteni, hogy anyám vagy apám fogja eltartani a gyerekem, mert én felelőtlenül szexeltem, hanem, hogy ott fognak állni mellettem és támogatni (lelkileg inkább, mint pénzügyileg...) fognak, akármilyen döntést is hozok. Valószínűleg egyedül is meg lehet oldani a dolgokat, dehát nem arra van a a család hogy segítsen, szeressen és támogasson?

Azzal sem értek egyet, hogy mindenki csak akkor szexeljen, amikor már 100%ban készen áll a gyerekre, és teljesen egyedül, akármilyen segítség nélkül fel tudja neveleni. Persze, ez benne van a pakliban, de szerintem sokkal fontosabb, hogy a fiatalokat ahelyett, hogy elijesztenénk a szextől, és úgy állítanánk be, mint a legveszélyesebb dolog a Földön, inkább fel kell őket világosítani, beszélni nekik a következményeiről (ami nem csak a baba és a szexuális úton terjedő betegségek, érzelmi szinten is lehetnek negatív következményei), a pozitív hatásairól, a szépségéről és arról, hogy hogyan tudjuk ezt a lehető legbiztonságosabban csinálni. Aztán már csak remélhetjük, hogy minden rendben lesz, és ha valami rossz történne, akkor nem eltitkolnák és elszöknének otthonról, hanem bátran fordulnának hozzánk, mert tudnák, hogy mi mindig mellettük állunk.

2019. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!