Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az utóbbi időben nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utóbbi időben nagyon megnőtt a nemi vágyam, ez normális?

Figyelt kérdés

Régen is elég intenzív volt a szexuális vágyam (sokszor gondoltam a szexre, minden nap fantáziáltam és maszturbáltam is), de az utóbbi időben sokkal érzékenyebb lettem... ha meglátok egy csinos lányt, akkor is feláll, ha abszolút nem gondolok a szexre, vagy a testére, hanem csak ilyesmiken gondolkodok hogy de jó lenne járni vele, stb.

ráadásul a napi (néha napi 2) maszti ellenére így is szokott lenni naponta 1-2 alkalommal merevedésem lenni (a fent említett esetekben például)

ebben az a furcsa, hogy semmi jelentőset nem csináltam az elmúlt időkben, ami miatt növekedhetne


ez normális? mi lehet az oka?


egyébként ez azért kellemetlen, mert szexelnem sajnos nincs kivel :/ pedig eddig is nagyon vágytam rá, de most már még jobban


16f


2010. júl. 9. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:

azért mert arra vágyik a tested amit megadsz neki!

ha nem hokizol annyit akkor csökken

2010. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de esténként is merevedésem van és olyankor már be is szoktam indulni
2010. júl. 9. 21:24
 3/9 anonim ***** válasza:
ezek a hormonok szívem.majd lesz csajszi nyugi!
2010. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy vagyok...csak csaj,és nem csajra izgulok fel :D
2010. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
21:32 de már fél éve próbálkozok és semmi!! :'(
2010. júl. 9. 22:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Találj valami értelmes elfoglaltságot, kisgyerek.
2010. júl. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

tudod ám, ki a kisgyerek...


feltettem egy értelmes kérdést, miért kell parasztnak lenni?

2010. júl. 11. 22:51
 8/9 anonim ***** válasza:
KAMASZODSZ! :D Ez teljesen normális, nálam is ez volt a szitu 16 évesen. :) 17F
2010. júl. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tudom, de én arra gondolok, hogy ez egy hirtelen változás... szerintem ha a kamaszkor miatt lenne nem egyik napról a másikra történne
2010. júl. 12. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!