Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok járnátok egy vadkapital...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok egy vadkapitalista libertárius pasival?

Figyelt kérdés
Aki szerint az államot ki kell szorítani, a szabad piacot még nagyobbá kell tenni és az adókat eltörölni. Szerinte ne legyenek szociális segélyek, de még nyugdíj se, aki pénzt akar dolgozzon és aki szegény az megérdemli a sorsát, mivel mindenki a saját szerencséjének kovácsa. Az oktatást és egészségügyet privatizálná és fizetősek lennének. A szegényekben látja a problémát, mivel a naplopás csak visszaszorítja a gazdaságot. Klímaszketikus, mivel ő szerinte ez csak természetes jelenség.
2019. júl. 2. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Szóval egy idiótával? Kösz, nem.
2019. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Én részben ilyen vagyok. Viszont hiszem, hogy a klímaváltozás emberi tényező következménye is. Azt viszont tagadom, hogy ezt az államnak kell megoldania. Hiszek az individuális felelősségben; szelektíven gyűjtöm a szemetet, nagyobb összegekkel támogatom az állatotthonokat és a természet megőrzésével foglalkozó (autentikus) csoportokat.

Az állam viszont rohadtul maradjon ki az életemből a hülye adóival és regulációival együtt.

2019. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem. De egy, a mindent államosító fidesz hűséges rajongójával sem. A kettő között van az igazság.
2019. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Halmai Annamária ***** válasza:
100%
Egy részével egyetértek amit mond, más részével nem. A csávónak kissé hiányos a tudása a világ dolgairól. Inkább azért nem járnék vele mert félműveltsége mellé elég beképzelt lehet.
2019. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"aki pénzt akar dolgozzon és aki szegény az megérdemli a sorsát, mivel mindenki a saját szerencséjének kovácsa."


Szóval ha leesik a létráról meggyszedés közben, eltöri a gerincét és élete végéig bénultan fekszik majd az ágyban, akkor nyugodtan közölhetem majd vele, hogy nem veszek neki semmit beleértve a kaját is, mert aki akar valamit, az dolgozzon és aki nem dolgozik, az megérdemli a sorsát?

2019. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Csak egy fiktív embert vázoltam fel. És kíváncsi voltam a véleményekre. Majdnem ennek az ellentéte vagyok mivel én nem szívlelem a kapitalizmust, baloldali ideológiákkal szimpatizálok és szerintem a szegénység nem egyéni probléma, hanem társadalmi a kapitalizmus velejárója, ezért nem érdemli meg senki azt, hogy valakire azt mondják, hogy akkor így járt.


Azért kérdezem, mert vannak akik utopista, álmodozónak állítanak be engem és ez sokaknak nem tetszik, ezért egy olyan emberről írtam, aki a nézetemmel majdnemhogy teljesen ellentétes. Egyébként akik írták, hogy részben egyetértenek pontosan mikben értenek egyet?

2019. júl. 2. 18:27
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Maximálisan támogatom ezeket a nézeteket, de nem feltétlenül gazdag-szegény felosztásban. Aki nem tud a társadalom hasznos (de legalább is nem hátráltató) tagja lenni azt anyagi helyzettől függetlenül a Dunába lőném. Tehát maradna aki szegény körülmények között él, de nem húz le másokat, udvarias, ad valamit vissza a társadalomnak (legalább adózik). De nem maradna az apuci vagyonát megöröklő habzsidőzsizős BMW-s suhanc aki köszönni sem képes ha bemegy valahova.

Az emberek mindig annyira kiakadnak amikor valaki le meri írni, hogy vannak jobb és rosszabb emberek és egy rosszabb embernek ne járjon már ugyan az mint egy jobbnak. Akár csak ilyen dolgokban, hogy a putris cigánynak aki azt se tudja mi az a miniszterelnök ne érjen már ugyan annyit a szavazata mint egy diplomás közgazdásznak. Én a természetes kiválasztódás híve vagyok.

2019. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. De szívesen meghívnám egy galóca pörköltre.
2019. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

> Nem. De szívesen meghívnám egy galóca pörköltre.

Piruló galóca? Az finom. :)

2019. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#7 Ezt hívják fasizmusnak. Hogyha valaki lefasisztáz téged akkor ne sértődj meg, mert jelenleg egy embertelen fasiszta vagy!
2019. júl. 3. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!