Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Korunk jóléti vadkapitalista...

KapáljCsakDiplomás kérdése:

Korunk jóléti vadkapitalista magyar csodaországán, hogyan lehet hogy tömegével születnek az ilyen kérdések?

2018. márc. 26. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Megint te Balázs!


Kapaszkodj meg 13 évesen én is dolgoztam nyáron picit,pedig nem volt rá szükségem.

Egyetem alatt végig melóztam 19 éves koromtól.


A legtöbb kérdést meg ,,büfészakos nem tudom mi legyek elvégzem ezt aztán majd megoldom." ember írja ki,aki nem figyel két lépéssel előrébb hanem max 1 héttel lát előre.

Pont ezért,elvégeznek mindenféle semmi értelme szakokat,közben csak figyelni kellene a piacot és megfigyelni mire van kereslet és lesz majd.

Csak a mai fiatalok max 1 héttel látnak előre.

Én már 17 évesen állásokat böngésztem meg figyeltem miben van lehetőség pénz,ennyi a titok.

Azt kell tanulni amiben pénz van nem csak amit szeretsz mert 150 nettóval nem hinném sokáig fogja szeretni az életét.

2018. márc. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Shai-Hulud ***** válasza:
83%

Korunk jóléti vadkapitalista magyar csodaországán, hogyan lehet hogy tömegével születnek az ilyen felhasználó nevek?


KeményFallosz

Megdug-lak

ZoltanKvantumfizikus

KapáljCsakDiplomás

2018. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már megint te, névtelen 1 es rossindulatú fanatikus kommentelő aki 13 évesen dolgozott törvénytelenül. Alkoholizmusba kergettél egy embert a trollkodásoddal amikor még itt volt és már lehet vissza se jön a fórumra 100× értelmesebb volt mint az átlag - megint magadból indulsz ki azt mondod te 19 évesen így úgy te = 1 kivétel és körülötted kb 9 millió embernek szär a sorsa és írja hogy 26 évesen mit kezdjen az életével meg stb. csak te annyira önző és zárkózott vagy hogy a körülötted lévő állapotot nem veszed észre. A te példád még édes kevés ahhoz hogy magyarországon valaha is jólét legyen. Nem is lesz.
2018. márc. 26. 18:28
 4/10 A kérdező kommentje:
1 es hány éves vagy? Mert még 10 éve nem volt nagy bűvészet feltörni a karrierrel mivel egy pesti lakás 30E volt havonta és nem nyomorogtál osztott szobákban mint a mai egyetemisták . ...
2018. márc. 26. 18:35
 5/10 anonim ***** válasza:

,,megint magadból indulsz ki azt mondod te 19 évesen így úgy te = 1 kivétel és körülötted kb 9 millió embernek szär a sorsa és írja hogy 26 évesen mit kezdjen az életével meg stb."

Igen,mert kifogások az neked is megy ahogy látom,de előre gondolkodni az nem.

26 évesen egy férfinek már kellene legyen egy jövőképe,hol mit akar,egy olyan ember aki cselekszik ezt évekkel előre tudja mit akar.

Csak az átlag magyar el van magának,két lépést nem lát előre plusz gondolkodás na az nem megy egyáltalán.

Csak mint a birkák mennek a semmi után.


"csak te annyira önző és zárkózott vagy hogy a körülötted lévő állapotot nem veszed észre. A te példád még édes kevés ahhoz hogy magyarországon valaha is jólét legyen. Nem is lesz."

Miért lennék önző?

Mert nem fogok pátyolgatni minden szerencsétlent?

Ezt írd meg egy gazdag sikeres embernek is.Biztos nem fog kiröhögni amúgy.

Nem az én példáum hanem annak több száznak akiket ismerek,akik 26 évesen már vezetők,öltönyben járnak és kapaszkodj meg ott az Audi,BMW meg egy szépen felépített élet.

Csak ők tudod TETTEK érte nem úgy mint itt síránkozók akik azt se tudják mit kellene csinálni,semmi cél,plusz mindent más oldjon meg pl a kormány.

2018. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok 30 éves szoftvermérnök vagyok.

Egyszerűbb volt,értem.Akkor miért nem csináltál karriert 10 éve,hmmm??

2018. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jah az audis meg a BNWs marha sokat tehetett az életéért jó vicc. De mindketten tudjuk hogy nagypapitól kaptak 20 millát és apuka haverjának a cégénél lettek vezérigazgatók. Vagy illegálisan futtattak mindenféle sze*x rabszolgákat Nyugaton, én így hívom őket mert pontos kifejezés. A kapitalizmusban ki csinál karriert? Aki az átlagnak azaz a hülyéknek felel meg a legjobban, aki legjobban üvölt a való világban az többet keres mint aki kiszámolja azt hogy milyen építési paraméterekkel rendelkezzen az atomerőmű és ne mondd hogy nem így van. Ez az én problémám hogy a kapitalizmus azt emeli föl amit a tömeg imád és nem az értelmest meg a jót. Nekem nem esik jól olyan bolygón élni ahol ilyen állapotok vannak. Ezt az országot el kéne adni valami Nyugati vagy Román gyarmatnak.
2018. márc. 26. 18:45
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Jó látni, hogy végre a rendszer beárazza a prolikat, és oda kerülnek ahova valók.
2018. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen hülye mindenhol van. Vagy ez is már a kormány hibája? Jaj beütöttem a bokám. Ez is a kormány hibája! Tiszta 90-es évek. Vagy te is a nagyanyáink vagy?
2018. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pármillió "szerencsétlen" nyomorult meg magyarországon van mert gyáva sz*r az összes és nincs gerinc bennük semmire. Akármit megcsinálhatok velük.
2018. márc. 26. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!