Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Nektek milyen lány jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Nektek milyen lány jön be inkább aki sovány vagy aki kicsit ducibb?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 22:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem szeretem a túl kövér lányokat de nem zavar ha van amit megfogni rajtuk ( értsétek jól)
2010. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
vékony
2010. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
vékony
2010. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
A lányok jönnek be inkább.
2010. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
Azt szeretem, ha van mit fogni rajta... ez alatt nem a zsíros lányokat értem, de legyen feneke, a pici pocak sem baj... viszont a csontkollekciós lányokkal meg nem tudok mit kezdeni, nagyon csúnyák...
2010. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

amúgy ez a "vékony" annyira felszínes...

a pasik se tökéletesek, és a csaj nem mondja azt hogy bocs, kövér vagy, nem kellessz...

2010. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
középút, ne legyen anorexiás de ne is legyen tank, ha van egy kis has nem számít, szóval az arányosokat szeretem 18/F
2010. júl. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nekem a picit husis lányok tettszenek, amiket az újságokban látsz, meg a kifutókon, az nem embernek való életmóddal lehet elérni... ilyen hétköznapi lány szntem nincs is.
2010. júl. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Túl jó nő a csajom
2010. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Ajjmár minden második kérdés erről szól. Persze, hogy a vékonyabb lányt jobban megnézik, mert annak van önbizalma, és nem kérdezget ilyen hülyeségeket. Egy duci csaj is lehet csinos, de annak kétszer annyit kell erőlködnie mindennel, mint a vékony lánynak. És persze vannak olyanok, akiknek bejön a husi, de elég kevesen vannak és valószínűleg maguk is súlyproblémákkal küzdenek. És lesznek olyanok is, akik azt mondják, hogy a ducibb a jó, mert azt akarják hogy neked is legyen esélyed, de egy vékony bombacsajt tuti meg fognak nézni az utcán, a ducit meg nem biztos. És igen a sovány csajok meg ribizlik, és olyankor meg jönnek a pasik nyavajogni, 'Miért minden csaj pi*sa?' és akkor rájönnek, hogy talán a kinézet nem minden. Szal ha egy fiú komolyat tervez, akkor nem fog számítani neki a párnácska a hasadon.
2010. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!