Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy egy fiú/lány azért nem kellett nektek mert túl sovány/dagadt volt, de egyébként ezt leszámítva minden tetszett benne?

Figyelt kérdés
és ha volt ilyen és mondjuk pár év múlva újra láttátok volna olyan alakkal, ahogy nektek tetszik, akkor egyből akartátok volna?
2010. júl. 20. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom veled ez történt :D De nem nekem még nem volt ilyen :)
2010. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, ez...és olyan gonosznak érzem magam miatta, kíváncsi vagyok mással is van e így
2010. júl. 20. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, gonosz vagy! :D Most jobb?


Nekem sem kellett kövér lány, sőt még akin súlyfelesleg van az se nagyon.

2010. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, csak ez más...tehát ha egy kövér lány szimpi volt lefogyott volna, megtetszett volna? :)
2010. júl. 20. 18:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy letudna fogyni egy kövér lány olyan karcsúra, mint amit én szeretnék.


Amúgy lehet tetszene, miért ne. Csak félnék, hogy visszahízná a kilókat.

2010. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bárki le tud fogyni ha akar :) az a lány, akiről szó van, több mint 90 kiló volt...most ötvenvalamennyi
2010. júl. 20. 19:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az az ember egy ge*i aki ezért elutasít valakit mert sovány vagy duci, attól még lehet jó ember, és együtt tudnak sportolni és alakítani az alakján.
2010. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!