Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fejlõdhetnék belsõleg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejlõdhetnék belsõleg, hogy megfelelõ társa lehessek egy férfinak?

Figyelt kérdés

Milyennek kell lennem és hogyan érhetem el?

Köszönöm elõre is!



2019. júl. 4. 22:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Rossz kategória, elnézést. A párkapcsolatokba kellett volna.
2019. júl. 4. 22:39
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mi az, amiben szerinted nem vagy megfelelő?
2019. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Még nem volt párkapcsolatom, így tapasztalatok híján nem tudok konkrét negatívumokat és pozitivumokat megnevezni.

A mindennapokban visszafogott vagyok. Nem állok a társaság középpontjában.

Szerintem egy párkapcsolatban nagyon fontos a kommunikáció és a bizalom, a hûség.

Igazából arra lennék kíváncsi, nektek férfiaknak milyen nõre van szükségetek, milyen nõ mellett szeretnétek leélni egy életet.

2019. júl. 4. 22:53
 4/13 A kérdező kommentje:
Jelentenétek, hogy rakják át a megfelelõ kategóriába a kérdést? Itt lehet nem fogok válaszokat kapni.
2019. júl. 4. 22:57
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Full kamu.


Egy nő se aggódik azon ki milyrnnek találja és főleg nem változik egy srácért se. Inkább ketes olyat aki mindenbe úgy fogadja el ahogy van, az összes hibájával.

Mert megteheti hisz van 1000 jelentkező...

2019. júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

az 5 szeretetnyelv hasznos tudás lehet, a szeretet kifejezését és megismerését írja le Gary Chapman

nem feltétlen muszáj ismerni, de hasznos lehet


ami fontos legyél önmagad, ne erőltess magadra valamilyen szerepet és a végén robbanj a terhek alatt!

mik a céljaid? terveid? hogyan képzeled el a jövődet?


én eléggé kiforrottan tudom belsőre milyen lányt kerestem/keresek, külsőre mi az ami előnyös és hátrányos, de ez nem egy általános recept, mindenkinek meg vannak a maga igényei

2019. júl. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az is gond lehet, hogy nehezen tudom kifejezni az érzéseimet?
2019. júl. 4. 23:04
 8/13 anonim ***** válasza:

erre pl az 5 szeretetnyelv jó


mennyire lehet rád számítani?

2019. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Reménykedem benne, hogy ha lesz valakim, akkor számíthatunk majd egymásra. Alapból azt hiszem, lehet rám számítani.
2019. júl. 4. 23:11
 10/13 anonim ***** válasza:

Például kezdhetnéd azzal, hogy nem mások igényei alapján akarod a személyiségedet kialakítani. Ez minden férfinak taszító, egyszerűen csak erőltetett megjátszás.

Konkrétan nulla önismereted van, semmit nem tudtál magadról elmondani. Ezzel kellene kezdeni legelőször. Meg kellene ismerned önmagad és rájönni, hogy egyáltalán milyen tulajdonságaid vannak amik miatt nem vagy vonzó mások számára. Amíg ez nincs meg addig hiába akarod alakítgatni a személyiséged. Először azt kell tudnod, hogy most milyen vagy. Ebből fogod tudni, hogy miben kell fejlődnöd.

2019. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!