Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Milyenek a mai férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Milyenek a mai férfiak?

Figyelt kérdés

-Mennyire tartjátok férfiasnak a mai férfiakat?

-Ha van, mi a problémátok a mai férfiakkal?

-Mi az ami hiányzik belőlük?

-Ritkák a férfias férfiak?


2019. júl. 5. 01:26
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon sok féle férfi van, nagyon sok féle személyiseggel. En az alábbi kategóriákra tudnam őket beosztani:

-a szűz, aki a sarokban siránkozik (senkit sem érdekel)

-a jófiú, aki nem tud róla, hogy lehetne vonzó, ha határozott lenne. Ő ezt azzal kompenzálja, hogy ha szóba állsz vele, szinte rádfügg. Bármit megtesz érted, szinte könyörög a kapcsolatért. Amúgy meg mindenben számíthatsz rá, odavan érted, a jövőtöket tervezgeti (sajnos unalmas, talán esetleg majd ha hozzáöregszem egy ilyen élethez) Sajnos nem is elég ferfias, valami hiányzik. Jó partner beszélgetésben, a mindennapi életben, de nem az ágyban.

-a rosszfiú - ránézel benedvesesz. Magadtól sose kezdenél vele, mert tudod, hogy rossz vége lesz. De ha egyszer kiszemel, nem tudsz ellenállni. A vége csalódás, sosem akar megállapodni. Ő se férfias, de nagyon annak akar tűnni.

-van egy negyedik típus - én innen válogatnék szívesen. Ennek a férfinak van személyisége, hobbijai, ha talál egy nőt, akit szeret kitart mellette, szereti, védelmezi. De nem lesz a csicskásod. És ettől lesz férfias. Tudja, hogy mit akar, vannak céljai az életében (nem csak a pia, meg a szex) Izgalmas vele megélni a napokat. Szeret külön úton járni, nem akaszkodik a nőre, de van annyi becsülete, hogy hűséges legyen. - vagy ha nem, akkof bevallja. Nem jóképű, de elsöprő a humor, kitűnő a személyisege.


Eddig csak ezekkel volt dolgom, bocsi.

2019. júl. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Úgy általánosságban az emberek 80%-át nem tudom szeretni vagy megbecsülni vagy felnézni rájuk. A társadalom nagy része szerintem egy rakás hulladék, de ez mindig minden korban így volt.

Viszont rengeteg nagyszerű embert is ismerek emellé, férfiakat és nőket egyaránt. Ez valószínűleg csak az én szememen keresztül a világ, de abszolút szélsőségeket látok mostanság. Ismerek embereket akik csodásak és értékesek, és ennek a komplett ellentétét. Nagyon kevés embert ismerek aki a középkategória, aki úgy rendben van de nem vált ki különösebben semmit.

Kérdésekre válaszolva:

-Nálam a férfiasság egy kicsit mást jelent. Igazából szerintem a társadalom által "férfiasként" emlegetett tulajdonságok pozitívak, a nőiesek pedig negatívak. Tehát mondjuk férfias: erős, nőies: gyámoltalan stb. Emiatt én nem keresem kimondottan a férfiasságot, mert ezek nem férfias dolgok, egyszerűen csak nemtől függetlenül jó tulajdonságok. Férfias számomra például az érettség, a felelősségvállalás, az önbizalom, a bátorság, a komoly célok és elhivatottság megléte, a harc azért amiben hisz stb. Ezek természetesen nagyon kevés emberben vannak meg, de ez ugyan így volt mindig is.

Hogyha külsőre értjük akkor eléggé zsákutca a mai férfi divat, de szerencsére vannak még férfiak akiknek van stílusa és nem veszi fel a bokavillantós nadrágot meg a térdig érő pólóruhát. Bár amúgy meg nem érdekel, legyen felőlem bokavillantósban de akkor belsőre legyen "férfias". Ilyet is ismerek egyébként.

-Nincs problémám a mai férfiakkal, a mai és a mindenkori emberekkel van problémám. De szerencsére a környezetem olyan emberekből áll akik nem illenek ebbe bele és nem totál idióták.

-A legtöbb emberből az intelligencia. Ezt mondjuk nem csodálom, mert manapság kb csak az unintelligens réteg vállal sok gyereket tehát evidens. Amiről úgy gondolom, hogy a mai férfiakból hiányzik az idősebbekhez képest azok meg kivétel nélkül negatív tulajdonságok. Ezerszer többre értékelem az én generációmat mint a mai nyugdíjas korosztályt. Emberileg hatalmas előnye van a mai fiataloknak.

-Ritkák, mindig is azok voltak. Mint ugye fent leírtam a férfias tulajdonságok kb összefoglalják azt, hogy milyen egy értékes ember. Az értékes ember pedig ritka, az volt mindig is.

Gondolom olyanokat fognak írni itt többen, hogy jajj hát a kitartás meg a hűség már nincs meg a mai férfiakban. Ez meg hatalmas baromság, nem volt az meg régen sem. Csak akkor még éppen ciki volt elválni az asszonytól, feleségül vetted aztán hiába utáltátok egymást együtt kellett maradni. Mindig is rengeteg gyáva férfi (és nő) volt, a számok semmit nem változtak szerintem.

2019. júl. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Az ilyen kérdések általában demagóg gödörben süllyednek el.

Ezalatt azt értem, hogy többnyire olyan válaszok jönnek amikben körülírnak olyan egyéneket akik talán egy lexikonban is elférnének mint normális férfiak.


És amikor kimész a természetbe és megfigyeled, hogy milyen srácokkal járnak, akkor totál nem érted, hogy miért az van a "lexikonban" mint ami. Én ezáltal inkább a megfigyelésekre hagyatkozok. És kérdés nélkül is látszik, hogy manapság miként látják a nők a férfiakat. Kikkel jönnek össze és kikkel nem. Ezek tények és nem random vélemények.

2019. júl. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Én inkább korosztályra bontanám (saját ízlésem alapján):

18-25 között még gyerekek. Nincs bennük semmi férfiasság. A külsőt inkább hagyjuk is, úgy néznek ki, mint a lányok és úgy is viselkednek, sajnos.

25-35 között alakulnak, ebben a korosztályban lehet már olyat is találni, aki párkapcsolatra is alkalmas lehet. Már jól néznek ki, de még nem törtek meg teljesen.

35-45 között néznek ki a legjobban (számomra, nem kell vitázni), de akik ebben a korban egyedülállóak sanszos, hogy valami nagy baj van velük. Kb. szerencse kell ahhoz, hogy ebben a korosztálybanban normálisat találjon valaki. Normális alatt azt értem, hogy nem lyukról lyukra száll, van egy élhető életvitele, nincs egy vagy több olyan exe, aki miatt úgy viselkedik, mint egy hülye, és még képes szeretni.


Általában véve kevés férfias férfi van. Nagyon szeretnek panaszkodni, mártírkodni ez nálam már eleve rossz pont. Ráadásul rengeteg lusta ember van, ami megint nem egy férfias tulajdonság. Külsővel kapcsolatban csak annyi kérésem lenne, hogy legyen rajtuk némi izom, nem kell tökéletesnek lenni, de azért látszódjon már rajta, hogy melyik nemhez tartozik és legyen benne annyi büszkeség, hogy kihúzza magát.

Tudom, hogy általánosítottam, tudom, hogy vannak kivételek. Hagyjuk a kötelező gyk baromságokat. 28/N

2019. júl. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

A férjem férfias, kedves, gobdoskodó. Nem segíti le a kabátomat (meg is őrülnék tőle), de előreenged, ha kirándulunk és nehezebb a terep, segít, amikor a gyerekeket vártam, mindenben próbált a kedvemben járni. Amúgy is, de akkor extrán. Nem egy műszaki zseni, mindenhez szakit hívunk, de ez engem nem zavar.


Más férfi nem érdekel és nem is lehet általánosítani. 😊

2019. júl. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!