Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejönnek a kopaszodó férfiak?

Figyelt kérdés
Ki hány éves és miért tetszik a kopaszodó férfi

#csaj #Szerelem szex párkapcsolat #élet egészség.heteroszexuális
2018. aug. 8. 14:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Kopasz férfiként mondom, hogy a kopaszodó férfi nem vonzó. Viszont ha már nincs hajad, az igen is vonzó.

Egy kopasz férfi magabiztos, megnyerő, de akinek hullik a haja, nem kelt jó benyomást.

Szóval én azt tudom javasolni, vágd nagyon rövidre vagy borotváld le, és akkor semmi gondod nem lesz.

És ne próbáld meg a maradék hajaddal eltakarni a kopasz részeket. Hidd el, nem fog sikerülni :D

Szóval nagy levegő és hajrá. 28/f

2018. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem jönnek be nekik. De ha letolod géppel, az egy fokkal jobb nekik. És tényleg jobban néz ki mint az amerikai wc ülőke frizura.
2018. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33 vagyok, nekem nem jön be. Egyrészt sokan igénytelenül kopaszodnak, másrészt a családomban nem nagyon kopaszodnak a férfiak idős korban sem.
2018. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Első vagyok, annyit hozzá tennék még, hogy lesznek olyanok akiknek nem fog bejönni, ez természetes. De olyanok is lesznek, akiknek a kopasz jön be és a hajas babák nem. Ilyen a világ, keresd azokat akiknek bejössz. Soha nem fogsz minden nőnek tetszeni, ezt jobb, ha elkezded feldolgozni :)
2018. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Negyvenes-ötvenes férfiak között van, akit kifejezetten vonzóvá tesz a kopaszodás. Ettől függetlenül már csak a kora miatt sem szeretnék barátságnál közelebbi kapcsolatot egy ilyen férfival, hiába tartom vonzónak.
2018. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem kizáró tényező, de nagy hátrány, mert egyáltalán nem vonzó (sőt).

24/N

2018. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
61%
Az utóbbi években durván elkezdtem elöl kopaszodni, s egy jó 3-4 éve már inkább kopaszra nyírom magam, hetente letolom nullással.
2018. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar.
2018. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Surfer Girl ***** válasza:
100%
Se nem rajongok értük, se nem ódzkodom tőlük. Volt már kopaszodó barátom, nem különösebben zavart. Sok jóképű, sportos, kedves, humoros, férfias pasi van a kopaszodással megáldva, ha a többi "kritériumomnak" megfelel, a hajhiány nem lesz gond számomra.
2018. aug. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A kopaszodás maga nem tetszik, a kopasz pasikért viszont oda vagyok, több esetben is tetszett már ilyen.
2018. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!