Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem nez a szemembe, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem nez a szemembe, ha tetszem neki?

Figyelt kérdés

meg nem voltunk beszelo viszonyban,de sosem nezett a szemebe.ha eszrevettem hogy figyel,elkapta a tekintetet.altalaba oldalra nezett,vagy lefele.

ez azert furcsa,mert ha nekem valaki felkelti az erdeklodesem,vagy tetszik,akkor igyekeszem felvenni vele a szemkontatktust.persze nem pofatlanul bamulom vagy ilyesmi..de melyen a szemebe nezek,ha hozzamszol.vagy ha latom hogy figyel,viszonzom.

amugy egyaltalan nem egy felenk emberrol van szo


2019. júl. 5. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem beszeltek, honnan vagy benne biztos, hogy azert nez, mert tetszel neki? En is nezek embereket, de nem ezert, vagy siman elbambulok es arra eszmelek, hogy neznek vissza, akkor elkapom a fejem.
2019. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

mara mar beszelunk :) es egyertelmu hogy tetszem neki.csak az a furcsa,hogy a multban igy viselkedett.

es most sem mer azert annyira melyen a szemembe nezni

2019. júl. 5. 11:59
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Az mas. Hany eves? Lehet, hogy tapasztalatlan.
2019. júl. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Sunyi. Bocs, ez csak tapasztalat. A nem őszinte ember szokta ezt csinálni.
2019. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem is sunyi. Attól bejöhetsz neki, persze, de a sunyi ember nem néz a másik szemébe. Nálam is tapasztalat.
2019. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Én is ilyen vagyok. Azért csinálom, mert ha nagyon tetszik az illető, akkor úgy viselkednek, mint egy idióta, ha ránézek, és nem szeretnék égni. Annyira béna vagyok.😀
2019. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Attól hogy nem félénk, ugyanugy szégyenlős leher :)
2019. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem sunyiság, hanem bátortalanság. Én is így voltam vele mindig, ha valaki tetszett, még kevésbé mertem a szemébe nézni, meg amúgy is mindig nehezen megy.
2019. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

4:

A sunyi emberek sokkal könnyebben a szemedbe néznek, mert rutinosak ebben. Ne ítélj ennyire felszínesen, közhelyek alapján.

2019. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem sem sunyi, hanem inkább tapasztalatlan ebben a dologban és szégyenlősen így viselkedik.
2019. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!