Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudom, hogy tetszem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom, hogy tetszem egy fiúnak, és már meg is csókolt, akkor most miért lett távolságtartó? Ja, és nem néz a szemembe, csak lehajtja a fejét.

Figyelt kérdés
2015. márc. 14. 16:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Nincsen senkije, ha jól tudom, és egyébként is hónapokig egész nap beszélgettünk, meg írt.
2015. márc. 14. 16:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, mi csak találgatni tudunk.
2015. márc. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a tippem, hogy most nem tudja, mi is van. Csókolóztatok, de nem tudja, hogy most jártok-e vagy nem. De lehet, hogy nem mer rákérdezni. Talán tényleg kicsit hülyén hangzik, hogy "Most akkor járunk?", de csak dűlőre kellene jutni.

De ez csak az én tippem. Ha élőben nem akar, akkor írj neki.

2015. márc. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem sem tudja mit akar. Már a csók után is zavartnak tűnt, meg elköszönésnél. Írtam neki egyébként, de nem írt vissza, és csak akkor figyel, amikor azt hiszi, hogy nem látom, de egyébként meg kerül.
2015. márc. 14. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!