Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az olyan párok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az olyan párok, akik csak egymással feküdtek le, azok mennyi eséllyel maradnak együtt?

Figyelt kérdés

A párommal mi így vagyunk. Én 17, ő 18 éves volt mikor összejöttünk, és 5 éve vagyunk együtt. Komolyan gondoljuk mindketten, már gyűjtögetünk a közös életünkre meg ilyenek. Szerintetek nem fog ez gondot okozni a későbbiekben?

22/L


2019. júl. 5. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:

19 éve ismerem, 14 éve volt az esküvőnk, nem volt más előtte. Nos?


42/F

2019. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14 éve vagyunk együtt, 12 éve volt az esküvőnk, addig vártunk. Szeretjük egymást, boldogok vagyunk és a szex is isteni. 😊
2019. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A nővérem 30 éve él a férjével. Előtte 8 évig jártak. Van ilyen is.
2019. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A nagyszüleim :) arany lakodalmuk volt az éven:) és első kapcsolata mindkettőjüknek

A családban sajnos nem sikerült követniük ezt a példát.

2019. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Van akinél működik, van akinél nem. Nálam nem. Én egyszer találno fogok egy jobbat, és akkor sajna vége...

5 éve együtt 26f

2019. júl. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

50-50. Ha szerencsések voltak és egyből sikeresen megtalálták a másik felüket, akkor simán lehetséges. Ismerősi körömben van ilyen, két pár is, mondjuk nem nevezném ideálisnak a kapcsolatukat, közelről sem, de az biztos, hogy mivel már tizeniksz éve együtt vannak és elsők voltak egymásnak (mindkét pár esetében), így sokkal nehezebben veszik rá magukat a váltásra és inkább megmaradnak a régi, jól ismert mellett, még ha az nem is tökéletes, mert hát "elég jó". Ez is egy hozzáállás, nyilván.


Szerintem ugyanakkora esélyed van megtalálni az ún. "igazit" 17 és 37 évesen is, szüzen is meg 500 alkalmi kapcsolattal is a hátad mögött, és kb az esélyeitek is ugyanolyanok az együttmaradásra.

2019. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha őt éve együtt vagytok akkor nem! általában a párok vagy fiatalok 1-2 év után rosszabb esetben 2-6 hónap után szakitanak...


meg nem ezen van a hangsúly bár ez mennyire egyedi ha mindketten szűzek voltatok és azota is csak egymással vagytok! szerintem ez tők jó ti hamar megtaláltátok azt aki egy életen át keresi!!!!!!!

2019. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen én is ilyen kapcsolatban éltem, pont mint ti. Inkább azon van a hangsúly hogy ha túl fiatalon összejön egy pár, még mindketten nagyon sokat változnak 25-30 éves korukig, én nem biztos hogy egy irányba. Az hogy csak egymással feküdtetek le inkább akkor okozhat gondot, ha egyikőtök elcsábul és rájön hogy kinyilt a világ..
2019. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21 és 23 voltunk amikor megismerkedtünk, elsô komoly kapcsolat mindkettônknek, 18 éve lesz idén, hogy együtt vagyunk, 12 éve vagyunk házasok.
2019. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!