Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ha a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ha a szakítás után 1,5 évvel is együtt laknátok az exetekkel, akivel baráti maradna a kapcsolatotok, lefeküdnétek egymással?

Figyelt kérdés
Egyikőtöknek sincs senkije, és nem szeretnétek újra összejönni vele, meg kapcsolatot sem senki mással. De jóban maradnátok és együtt élnétek még. Alkalomadtán, vagy esetleg rendszeresen lefeküdnétek egymással?

2018. júl. 20. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Már meg is történt.
2018. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatbol kényszer szexkapcsolat,mert kölcsönösen nincs jobb igy megtesszük arra egymásnak? Hát ebből nem kérek inkább a vibrátor..
2018. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

#2

Baxszki, ezt hívják házasságnak! :DDDDD

2018. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Ja előző,h nálád a házasság egyenlő a kényszer szexkapcsolattal. Egésszégedre, Nálam nem egyenlő,én élvetetből szeretkezek a férjemmel,nem azért mert nincs jobb,és nem sakitás után mert nincs más kéznél... És a házasság nem erről szól..
2018. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

#4

mert még nem vagytok elég régóta házasok ;)

2018. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Sajnállak h boldogtalan vagy,mi sose jutunk ilyen mélyre h kényszerből szexkapcsolattá süllyedjünk.
2018. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 peca1000 ***** válasza:

Ha szakítok az exxel, akkor nem élek vele együtt.


Ha egy csúnya veszekedés után is egy fedél alatt vagyunk, az nem szakítás, pláne, ha néha még szexelünk is.

2018. júl. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Ha szakítok az exemmel, akkor nem fogom egy percig sem a lakásomban dédelgetni. Olyannal meg nem költözök össze, akitől nem tudnék bármikor elköltözni vagy kirúgni a búsba.


Exszel nem maradunk jóban, emberek, ez alapvetés. Lehet, évekkel később jópofizni meg távolról kedvelni egymást, de ne mondja már nekem, hogy szerelmes volt valaha az, aki a szakítás után szemrebbenél nélkül marad a párjával és vígan kerülgeti, mert mekkora jó haverok és minden. Ez beteges és szánalmas.

2018. júl. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#7, #8: Koszonom!! Szivembol szoktatok. Mar kezdtem azt hinni, hogy en vagyok a nyomorek, amiert nem talalom normalisnak ezt a szituációt. Szerintem is nagyon nagyon gaz.
2018. júl. 21. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!