Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja a férjem betartani a sebességét?

Figyelt kérdés

2 hónap alatt a második alkalom hogy csekket kap, előtte már jó párszor szinten volt, szerintem felesleges kiadás.

Azt mondtam neki még egy és mínuszoljuk a horgaszbotjait (persze csak kamu)lefotózom és felis rakom de nem adom el, szerintetek jó taktika? Tudom gyerekes megoldásnak tűnik de más sajnos nem használ.


2019. júl. 5. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Ez nagyon gyerekes megoldás lenne. Meg amúgy is. Ő fizeti vagy Te? Ha a férjed fizeti akkor meg neked nem mind 1? A botjait meg hagyd békén gondolom az is a saját pénzéből van és a sajátja.
2019. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Oké, hogy a párod gyerekes, de ha elkezdesz anyáskodni felette, akkor felborul a párkapcsolat, már nem lesztek egyenrangú felek.


Szóval ezt neki kellene megtanulnia magától.

Különkasszát javaslom.

2019. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A családi kasszában gondolom lenne jobb helye a pénznek

De azért próbáld meg normálisan megbeszélni vele ez Zsarolás nem jo ötlet meg ha eladod venne másikat :)

2019. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Egy házasságban nincs olyan, hogy ő fizeti... Ott a család fizet mindent /értsd férj+feleség együtt/. Bár értelmeséknél ez házasság előtt is így van. :D
2019. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért van némi közöm a pénzünkhöz, mivel ahogy az ő pénze is meg az enyém is egy perselybe repül.

Van gyerekünk ezt költhetjük rá, vagy ebből elmehet horgászni, akár éves bérlet is kitelik ebből a sok ezresből.

Főleg azért is mert ez a pénz pont olyan mintha kivágnánk az ablakon.

Sajnos sokszor elmondom neki hogy tartsa be a sebességét, ne legyen ismét ez, de úgy látszik feleslegesen szajkózom és ez nem évi 1 eset..... mint mondtam május 10, majd június 16, szóval rosszul is mondtam hogy 2 hónap alatt a második mert 1 hónap telt el csupán. De oly mindegy is. Ha ez lesz minden hónapban egyszer akkor éves szinten 360 ezer forintról beszélünk!

2019. júl. 5. 16:22
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Joga van akkor csekket kapni amikor akar. Te jársz fodrászhoz meg mittudomen O meg csekket kap .

Neki a fodrász felesleges neked még a csekk.

2019. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem többet jár fodrászhoz mint én, mivel nekem derékig érő hajam van nincs szükség fodrászra. Körmöm sincs, kozmetikushoz járok 2 havonta, 5ezer, nem havonta 30 ezer......
2019. júl. 5. 22:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Jesszus emberek!!!! Ti normálisak vagytok??!?

Mi az, hogy ne szóljon bele?! Ahol közös gyerek, közös kassza van ott igen is ez egy lètező problèma amit meg kell oldani.

Az èn fèrjem is ki van akadva (jogosan) amikor kapom a 30 ezres csekket, vagy amikor meglátja az újabb mikulás csomagot. Utóbbit rendezem 5 percen belül, így nem kell kifizetni. De egy idelyig meg kell őrizni. Tele van már velük a kesztyűtartó.


A te párod tudja mennyi szokott lenni a havi kiadásotok? Le kellene ültetni megmutogatni neki másról is a csekkeket, meg a kaja számlákat.

Ha nem tèr èszhez, akkor teljesen irányításom alá vennèm a közös kasszát. Kapna pènzt tankolni, kicsit kajára. Meg megkapná a csekknek az árát. Aztán vagy horgászik belőle, vagy csekket fizet.

2019. júl. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!