Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A rendőröknek miért szabad...

Amore kérdése:

A rendőröknek miért szabad telefonálni vezetés közben úgy hogy fogja a készüléket, és ha nem használja a megkülönböztető jelzést akkor miért nem kell betartani az adott útra megengedett legnagyobb sebességet?

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 02:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekik sem szabad. Ha ilyet látsz, fotózd le, lehetőleg rendszámmal együtt, aztán hátha kapnak érte. Engem is idegesít, hogy nekem már van 17 büntetésem, de ők persze büntetlenül száguldozhatnak. De még a kötelező haladási irányt is telibe szarják sok helyen. Meg anno majdnem nekem jött egy hülye rendőr, mikor két sávos úton elkezdett tolatni, mikor villogtam neki, hogy mi a fenét csinál, akkor tért észhez. Sokan nagyon Istennek képzelik magukat. Szánalmas, hogy ettől hiszik magukat nagymenőknek, nem pedig attól, hogy hány bűnözőt sikerült elfogniuk, mielőtt késelnek, rabolnak, ölnek.
2012. aug. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Ilyent ***** válasza:
100%

Semmit nem kap még ha le is fényképezd.

Csak egy szóbeli figyelmeztetést.

2012. aug. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
100%
Neki azért szabad gyorshajtani, mert tudja hol áll a tarffipax.
2012. aug. 28. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekik sok mindent szabad...
2012. aug. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 intrepid ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy egy pintérhuszár megbüntet egy másik pintérhuszárt?
2012. aug. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekik sem szabadna, de ők is emberből vannak.


#1. 17 büntetés? Lehet inkább a tömegközlekedés való neked.

2012. aug. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
54%
http://www.youtube.com/watch?v=bdTFzFV7Pcw Itt pl. egy orosz csávó rászól emiatt a rendőrre, tedd te is ezt :D
2012. aug. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szombathelyen is volt egy eset amikor, egy yard tilosba parkolta az autóját és egy arra járó fickó lefotózta. Nos nem, hogy figyelmeztetést nem kaptak, de még a kép készítőjét vették élő azzal, hogy a Trabantja színe eltér a forgalmiban szereplő színnel és még pár apróságot összeszedtek és így ugrott a fickó forgalmija.
2012. aug. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%

TANULD MEG!


Magyarországon élünk! Itt ez van! (ha a rendőr 2sör után 80-al végig pályázik a városban akkor el van nézve,hisz ő Police)!


Ha te a stop táblánál nem állsz meg pontosan úgy ahogy ők szeretnék akkor a fizetésednek pápá!!! ;)


Szerintem ezt nem kell elmagyarázni senkinek hisz egy szóból meg lehet érteni: Magyarország! ;) (ahol a kisemberek szívnak mindenért... fizetnek,becsületüktől fosztják,b@szogatják őket)!

2012. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
54%

Utolsónak:

Annyi paraszt van a közutakon, hogy meg is érdemlik a sarcolást! + Ha beülsz az autóba a kresz szabályait elfogadod. Ha nem tetszik a stop táblánál való megállás, szállj fel nyugodtan egy tömegközlekedési eszközre, lehet inkább az való neked.:D

2012. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!