Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ket fiu irant erezhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ket fiu irant erezhetek szerelmet? Mit tegyek? Honnan tudjam melyik a helyes ut?

Figyelt kérdés

24/L mar egyszeruen bele vagyok betegedve napok ota depizek, nem tudom mit tegyek

Nos az egyik fiuval 2 evig voltam (fel eve szakitottunk, de baratok maradtunk sose akarom elvesziteni teljesen mellesleg egy a barati korunk mindig latom) kozos dontes alapjan szakitottunk bar igazabol en miattam mar nem ereztem azt a nagy szerelmet...1-2hetet vegig sirtam majd honapokig semmi aztan megint vagy 1,5 honapja bogok.

Ezalatt kozben egy masik sracot is megismertem, ugyan olyan rendes fiu megtenne ertem barmit (exem is olyan, tudtam hogy o sose szakitana velem), viszont ez a fiu akaratosabb megvan a sajat velemenye (benne 100%ig nem vagyok biztos hogy nem hagyna el, de o is hosszu tavra tervez) de megis annyira jo vele lenni, nagyon magabiztos es ez tetszik..viszont multkoris vele voltam es elsirtam magam exem miatt persze ezt nem mondtam el neki, mar az elejen leszogeztem nala hogy egy ideig nem kell barat amit el is fogadott. Ekozben az exemnek enis hianyzok...szoval fogalmam sincs melyik lenne a helyes lepes...maradjunk baratok legyek egy szamomra nem 100%os kapcsolatban es nezzem ahogy az exem csajozik, vagy legyek exemmel es veszitsek el egy szamomra mar fontos embert...ti hogy dontenetek? Felek hogy rosszul dontok egyszeruen nem tudom mit tegyek....sose volt ilyenben reszem, ugy erzem nem birnam ki elvesziteni barmelyikuket is, mar elegem van ebbol a sok depibol, magamba fordultam...



2019. júl. 5. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy kettőt szeretsz egyszerre(mármint szerelemből), ilyenkor mindig az újabban megismert az, akibe valójában szerelmes vagy, a régebbihez csak kötődsz a megszokás miatt, ezt szeretetnek hívják.

Szerintem elég egyértelmű, mi a helyes döntés. Legalábbis a helyedben az újabbat választanám, a régivel pedig megtartanám a baráti kapcsolatot (senkiben sem lehetsz amúgy 100% biztos, hogy nem hagyna el).

2019. júl. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A régi már valamikor nem működött. Szerintem is csak kötődsz hozzá, csak attól félsz, hogy másé lesz.

Én az új fiút választanám, ha szeretném annyira, mint az exemet az elején.

2019. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem tudsz egyértelműen dönteni, akkor egyikbe sem vagy szerelmes. Fogalmad sincs mi az a szerelem.
2019. júl. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem meg pont az elsőt szereted.

A második új és izgalmas. Szerintem x hónap és ki is ábrándulsz belölle. Az első már a tiéd és ezzel túlzottan is tisztában vagy. "Sosem hagyna ". A másodikban csak a kihívást látod.

Ja és kapcsolat után alapból nincs barátság. A szerelem nem tud átváltozni barátsággá. Ha még mindig ennyire kötődsz az exedhez és mindenáron az életedben akarod tudni az biztos jele hogy még szerelmes vagy belé.


25/L

2019. júl. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ami egyszer szetment az már nem fog újra ugyanúgy működni. Az előttem lévő válaszoló meg összetéveszti a szerelmet a ragaszkodással. Sokan ragaszkodnak az exukhoz még évekkel később is, de attól még a gyakorlatban ez már nem működik újra, saját bőrömön is megtapasztaltam és nagyon nem kellett volna újra vele lenni.
2019. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 A ragaszkodás egy teljesen más téma. Persze ragaszkodhatsz az exedhez, meg az együtt töltött szép időkhöz emlékekhez, csak nem depizel miatta (A jelen idei kapcsolatotokat tekintve) és nem félsz hogy elveszíted.

A kérdező esetében teljesen mindegy hogy az ujrakezdés jó ötlet e vagy sem. Az kiderül majd ha véletlen odajutnak.

Az a kérdés hogy kibe is szerelmes. A leírtakból inkább tűnik az ex a befutónak.

Már pedig összejönni az új sráccal csak azért "mert az exel már nem lenne ugyan olyan" ostobaság.

2019. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előbb szedd össze magad. Egyikbe sem vagy szerelmes. A szerelem nem ilyen, igaza van egy előzőnek, azt sem tudod, hogy mi az.
2019. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az lesz a helyes út, amelyiket választod.
2019. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre
2019. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te csak fosol 2 szék közül a földre esni
2019. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!