Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy működik a tinder?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik a tinder?

Figyelt kérdés

Mindenféleképpen csak a közeli környékemen lévő embereket fogja feldobni? Kis városban lakok, és nem feltétlen örülnék, ha az ismerőseimet kéne viszontlátnom. :D

Nőként mire számítsak? Életemben nem használtam még ilyet.


2019. júl. 6. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

> Hogy működik a tinder?

A top pasik végigdugják a nőket. Kb. így lehetne összefoglalni.


> Mindenféleképpen csak a közeli környékemen lévő embereket fogja feldobni?

Ha vásárolsz előfizetést, "mehetsz" máshova is, valamint megadhatod, hogy csak azok lássanak, akiket kedveltél.


> Nőként mire számítsak?

Sok-sok próbálkozóra, amitől jó eséllyel elszáll az önbizalmad.

2019. júl. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Király. Akkor telepíteni se érte meg. :D
2019. júl. 6. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Vesztenivalod nincs vele ,sose lehet tudni.
2019. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Nőként használom a Tindert, teljesen jól működik, ha tudod, mit akarsz és tudsz szelektálni.

Be tudod állítani, hogy milyen távolságban lévő, milyen korú férfiakat dobjon fel neked, és értelemszerűen ők fognak látni téged is többségében.

Az, hogy milyen típusú kapcsolatot találsz, csakis rajtad múlik. Nekem az a tapasztalatom, hogy aki szeretőt, alkalmi kapcsolatot keres, az egyértelműen jelzi már az elején (sőt, sokszor már az adatlapján). És sok a komolyat kereső férfi is. Ha írásban szimpatikus valaki, érdemes mielőbb találkozni, hogy kiderüljön, élőben is működik-e az összhang.

Én életemben sok társkeresőt használtam, de a Tinderről volt a legtöbb randim és ott találkoztam a legnormálisabb férfiakkal.

Szóval ne hallgass a frusztrált károgókra, nagyon is jó alkalmazás, ha ügyesen/okosan használod.

2019. júl. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

> Szóval ne hallgass a frusztrált károgókra, nagyon is jó alkalmazás, ha ügyesen/okosan használod.

Nem vagyok frusztrált. Leírtam, hogy nőként rengeteg sikere lesz. Arról már csak te tehetsz, hogy nem fogod fel, amit mások írnak.

2019. júl. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A top pasik végigdugják a nőket. "

Nekem nem úgy tűnik, hogy a kérdező erre vágyna, úgyhogy a hozzászólásod számára teljesen irreleváns.

Én viszont tapasztalatból állítom, hogy nem csak ilyen jellegű dolgot lehet Tinderen kialakítani, ha valaki nem erre vágyik.

Ugyanakkor a hozzászólásodból süt, hogy te nem azok közé tartozol, akik sikeresek a Tinderen, ezért kialakítottál hozzá egy ideológiát, ami megmagyarázza a sikertelenséged.

2019. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!