Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tini lányok, nektek miért...

Tini lányok, nektek miért csak a sötétbőrű, fekete hajú barna szemű fiúk jönnek be inkább, ha a fehérbőrű zöld vagy kék szemű barna vagy szőke hajú fiúval szemben kell választanotok? Szóval ezért vagyok én csúnya?

Figyelt kérdés
2014. szept. 28. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem pont a második kategóra tetszik jobban.
2014. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Én már nem vagyok tinilány, ettől függetlenül mindig jobban tetszettek a barna hajú, bőrű, szemű emberek. Gyerekkoromban ezért is voltam Zorro-rajongó :)


Ennek ellenére volt már zöld szemű barátom is.


Szóval neked csak valamiféle komplexusod van, és azért nem szeretnek a lányok, mert ilyen agresszív kismalac vagy.

2014. szept. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem az első kategória tetszik jobban, de láttam már gyönyörű szőke, zöld szemű fiút is:D ha nem annyira jössz be a lányoknál akkor ne feltétlenül a világos szemeidre fogd:D lehet hogy a természeteddel vagy a naivitásoddal taszítod el őket:o
2014. szept. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. kategóriába tartozók jönnek be.
2014. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2-es ezt te sem gondolhatod komolyan. Külső alapján ti válogattok, elég egy képet mutatnom és máris ronda vagyok, de amikor egy fekete hajú barna szemű fiú képét muttatam egyből helyes voltam. Nem kellett meg se szólalni, csak a külső alapján válogattok ti lányok. Annyira felszínesek vagytok, hogy az már felháborító.
2014. szept. 28. 18:05
 6/13 EffyStonem96 ***** válasza:
Nekem például teljesen mindegy a szem és hajszín. Tetszett már sötét hajú, barna szemű srácis, és gyönyörű kék szemű, szőke hajú is. Ne így állj hozzá ehhez, hogy úgysem tetszel a lányoknak, mert nem így van.
2014. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet és megmondom van-e valami baj:)
2014. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a kék szem a gyengém szőke hajjal, de azért ezeket nem tartom annyira fontosnak :D 15L
2014. szept. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

18 évesen lassan már öregnek számíthatok, de nekem leginkább a szőkésbarna hajú, zöld szeműk jönnek be (ha csak képről van szó), a valóságban persze ez egész másképp működik, most is barna hajú barátom van:-)

Ha csak egy képet raksz ki, akkor nyilván nem lehet a belső értékeiről beszélni...

2014. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tapasztalataim szerint amúgy sem érdekli a lányokat a belső érték, ha a fiú külsőre se jön be nekik.
2014. szept. 28. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!