Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elõfordul, hogy transszexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elõfordul, hogy transszexuálisok nem akarnak partnert?

Figyelt kérdés
Én egy transzlány vagyok és valahogy nem szeretnék barátot, annak ellenére, hogy volt már pár jelentkezõ. Vannak más transzexuálisok is, akik nem akarnak partnert vagy csak én vagyok így?
2019. júl. 9. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet aszexuális vagy vagy aromantikus, ez lehet független attól hogy transzszexuális vagy
2019. júl. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell h legyen,párja, jajj dehogy,csodáljuk őket a különlegességük miatt! Fontos hogy gyereke sem legyen, mert ha többen lesztek már nem lesz olyan kuriózum.
2019. júl. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!