Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elofordul, hogy kivanom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elofordul, hogy kivanom az exem. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
A problema ezzel az, hogy o is, es en is parkapcsolatban vagyunk. Szeretem a paromat, mindennel jobban, es eddig ugy gondoltam, keptelen lennek akar egy csokkal is megcsalni ot. De most, elkezdtem beszelgetni a volt baratommal - elso nagy szerelem -, akivel meg csak petting se volt, viszont most neha elgondolkodom, hogy nem lenne rossz... Nem tudom, miert lehet ez, hiszen boldog a kapcsolatom, imadom a partnerem. Szerintetek?
2014. febr. 27. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vágysz rá, kívánod testileg. Birtoklási vágy.
2014. febr. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó volt vele a szex, és mivel új kapcsolatban vagy neki is van párja ő a tiltott gyümölcs. De ha valamilyen szinten kapcsolatban maradtatok akkor ez még jobban erősíti az érzést.

Két megoldás van. Megdugod. :) Nem a legszerencsésebb megoldás. Vagy ha kapcsolatban vagytok akkor kicsit pihenteted a dolgot. HA nem akkor ne nézegesd se facebookon, se sehol és foglalkozz mással.

2014. febr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hoppá reggel van még, elnéztem a kérdést. Hogy te lány vagy. :D

És nem is volt szex. Akkor ezért vonz annyira. A tiltott gyümölcs effektus persze stimmel, meg az ha egyébként beszélőviszonyban maradtatok. De az érdeklődésedet az csillapítaná, ha lefeküdnél vele. Nem vicc. Mivel úgymond "kihagytad" a szexet vele érdekelne, hogy milyen lenne. Mintha kimaradt volna valami amit pótolnál.

Hát lehet pótolni kéne. :S

2014. febr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Semmi gond, es koszonom a valaszokat!

Az a baj, hogy en is igy erzek; amig nem fekszem le vele, nem fog elmulni a dolog. Csak hat nem tudom, ezt megis vele hogy kozolhetnem. Latok ra eselyt hogy o is igy all hozzam.

2014. febr. 27. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!