Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meg van az alap szimpátia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meg van az alap szimpátia képeken mi a gond az ilyen egyszerű indításokkal, mint pl szia, hogy vagy, hogy telt a napod?

Figyelt kérdés

Badoon, tinderen tapasztalom ezt. Engem nagyon irritál mikor ezt némelyik nő leírja, ehelyett írhatna egy olyan bemutatkozást magáról amire tudnék reflektálni és nem ilyen sablonokkal indítanék. Persze a bemutatkozás is túl mutathatna a sablonon és nem kell regényt írni ehez, én ezt tettem egy olyan bemutatkozást írtam amire ő is tudna egy jó első kezdést írni. Viszont, ha lusta magáról írni valamit akkor ne várja el a kreatív indítást! Vagy, ha nem tartja kreatívnak ezt akkor miért nem teszi ő azzá? Elvárja, hogy szórakoztassam, de ő semmit nem tenne bele?

A másik miért kéne nekem írnom először? Bakker 21. században élünk, nem törik le a műkörmöd egy egyszerű sziától, sőt én egy sima sziára is válaszolnék, mert nem vagyok egy előítéletes fogyatékos aki azt mondja, hogy "jajj unalmas kezdés biztos unalmas ember lehet". Bmeg, hogyha szimpatikus valaki menjetek már ki a 19. századból 21.-be és írjatok arra, akibe kis szimpátiát láttok! Semmi bajom a kezdeményezéssel, ha szimpatikus valaki írok, de ez a maradiság már igazán szánalmas, pláne akkor, ha mellé karaktereket pazarol el erre a semmitmondó "nem válaszolok sima sziára, hogy vagyra, mert lusta dög vagyok magamról írni" ehelyett írhatna egy kedves nem bunkó bemutatkozást, úgy gondolom ehez nem kell nagy tehetség.


2019. júl. 10. 05:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Írta neked bárki is,hogy azért nem válaszolt,mert unalmas,semmitmindó a beköszönésed?
2019. júl. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Az információ hatalom. Azért mutogatnak egymásra ismerkedésnél is ki adja ki először magát, ki ír először hosszabbat. Ja, az idő is pénz :)

Ha rászánod az időt és írsz kicsit hosszabbat akkor már valaki beletett az ismerkedésbe egy kis időt, amit egy normális ember értékel. De azért ne írj túl sokat mert akkor meg az ő idejét veszed el pedig még nem is tudja hogy érdekled e. Meg ha valaki csak kötözködni van neten annak úgyse lesz semmi elég. Szerencse kell hozzá.

2019. júl. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Teljesen jogos észrevétel. A nők nagy részének nincs személyisége, gyakorlatilag egy szerves guminő, így nem is tud írni magáról semmit. Illetve sok nő ahhoz is túl buta, hogy beszélgetni lehessen vele, ezért a férfiaktól várja, hogy szórakoztassák. Mondjuk azt hozzátenném, hogy az igazán jóképű férfiaktól egy "csá, mizu" is megteszi.
2019. júl. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert azok az okos férfiak! 😂😂😂
2019. júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs baj ezzel a kezdéssel, tényleg ha valakinek szinte üres az adatlapja arra mit lehet írni :)
2019. júl. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én általában válaszolok a sziára is, de vannak időszakok, amikor háttérbe szorul az ismerkedés, fel se nézek az ismerkedős oldalakra, vagy épp csak rápillantok, aztán teszem a dolgom. Szóval vannak időszakok, amikor más dolgok kötik le az energiáimat (pl. lakásfelújítás, nyaralás, stb.). Ilyenkor csak akkor válaszolok, ha valaki tényleg nagyon, de nagyon felkelti az érdeklődésemet, pl. egy ütős kezdéssel.
2019. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de a "hogy vagy/hogy telt a napod" kérdésekre mi az istent írjak egy idegennek? A sok éves barátságokban simán elcsacsogom, hogy mi újság velem és mi történt ma velem, de egy vadidegennek nem sokat lehet írni azon túl, hogy "jólköszi", mert panaszkodni nem jó indítás, ha épp az lenne az igaz, meg akár jó akár rossz nap, kontexusaiban nem értené a választ az illető, mert hát ugye nem tud rólam semmit...


Nem arról van szó, hogy jajj nem elég kreatív, hanem egyszerűen hülye kérdés, amire nem lehet mit reagálni.

2019. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es

Minden kötekedés nélkül kérdezem ,hátha tanulok valamit :)

Akkro szerinted mi lenne a jó indítás? Olyan esetben hogy félig üres az adatlap...

2019. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem szoktam társkeresőzni, facebookon ír ritkán egy-tkét férfi. Ha rám írna egy idegen, hogy szia, hogy vagy, szerintem vissza se írnék neki. Gondold el milyen lenne,ha odamennél valakihez az utcán és megkérdeznéd, hogy szia,hogy vagy?

Erre mit mondjunk? És ha olyan bajom van, amit egy vadidegennel nem akarok megosztani, úgy se osztom meg. Szia, hogy vagy? Jól,( vagy megvagyok ) és te? Én is. Kb ez lenne az alapbeszélgetés.


Nyilván ismerkedős oldalak, aki nem akar ismerkedni ne regisztráljon fel ezekre az oldalakra. De szerintem egy vadidegentől szia hogy vagy hogy telt a napod.. ez számomra életképtelen beszélgetés. Más lenne az, ha pl egy ismerős, munkatárs, akivel ritkán beszélek, rámír, vagy megszólít az utcán, az más teljesen.


Egyébként pedig én személy szerint nem várom el, hogy egy férfi kezdeményezzen. Kezdeményeztem már nőként én is, munkahelyen!


Nekem egyszer írt facebookon egy srác, nem tetszett, de egy nagyon normális szöveget írt nekem, valami olyasmi volt, hogy Szia én xy vagyok innen és innen, láttam a profilodat, szimpatikus vagy képek alapján, gondoltam írok, hátha van kedved beszélgetni kicsit. Kb ez volt a szöveg és erre az ember szívesen válaszol és van is mit válaszolni, szemben egy olyan kérdésre, hogy szia hogy vagy, hogy telt a napod?

2019. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!